Nabavke novih autobusa

Autor nukleusri, Siječanj 02, 2008, 12:21:13

lussin

Koja već rasprava u nizu koja prerasta u čiji je veći i bolji  >hammer<

Šteta samo što maska nije narančasta da se vizualno naslanjaju na postojeće Citye

smogovci.bbb2

Onda se ne bi znalo da su novi good_boy
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

man323

Ja ću samo reć da su mi ZET-ovi Cityji i Prometovi u staroj shemi među najljepšima jer jednobojna shema puno bolje pristaje novim autobusima nego višebojne sheme.

Boki651

Citat: LD470  u Kolovoz 22, 2019, 23:38:29
Naručeni su dvovratni jer su za prigrad.

"Prva grupa od devet vozila su gradsko/prigradski niskopodni solo autobusi". Očito će se koristiti prema potrebi i u gradu.

LD470

I sad se koristi sve osim regia i arwaya/crosswaya u gradu po potrebi, ali su u zadnjih 10 godina kupili većinom gradske buseve a rashodovali većinom prigradske pa je balans po "vrsti" autobusa debelo na strani gradskih. Vjerujem da će se conecti vratit u grad kad dođe svih 18 solaša, za plinske ne znam zbog rasporeda punjenja. Ovi čak imaju kod drugih vrata veliki prostor za stajanje i dovoljan broj sjedećih mjesta tako da su baš univerzalni za sve linije osim možda 7a i 4. Po meni su ih trebali uzet barem 15 komada.

Čelični

#1400
Citat: LD470  u Kolovoz 25, 2019, 21:48:19
I sad se koristi sve osim regia i arwaya/crosswaya u gradu po potrebi, ali su u zadnjih 10 godina kupili većinom gradske buseve a rashodovali većinom prigradske pa je balans po "vrsti" autobusa debelo na strani gradskih. Vjerujem da će se conecti vratit u grad kad dođe svih 18 solaša, za plinske ne znam zbog rasporeda punjenja. Ovi čak imaju kod drugih vrata veliki prostor za stajanje i dovoljan broj sjedećih mjesta tako da su baš univerzalni za sve linije osim možda 7a i 4. Po meni su ih trebali uzet barem 15 komada.
Na koje gradske linije bi ih mogli staviti tih 9 gradsko/prigradskih niskopodnih solo autobusa po potrebi: Radnim danom, ako isključimo 4 i 7A. Npr. na 1 (kada prestane sezona kupača), 1A, 2A, 3, 8, 8A (umjesto da disponiraju monotrale bili bi idealni na 8A ).
Subotom na 1 (kad prestane sezona kupača), 1A, 2A, 3, 6, 7.
Nedjeljom na 1 (kad prestane sezona kupača), sad da li na 1A ? ili  možda bolje da ostane minibus s obzirom na manji broj putnika (u što sam se osobno uvjerio) 2, 3, 5, 6, 7.
Na 5 bi također mogli disponirati umjesto noćne zamjene monotrala za solaše koja se zna vršiti svaki dan u tjednu (nedjeljom su pretežno solo cijeli dan,iako se u zadnje vrijeme i to ne rijetko i nedjeljom se na 5 pojavljuje pokoji monotral ).
Ima li netko bolje ideje za gradske linije neka da prijedlog, za tih 9 gradsko/ prigradskih niskopodnih solo autobusa jer svaki je prijedlog i ideja  dobrodošao.
Slažem se LD470 s tobom da su ih mogli uzet bar 15 komada.

NP-549

Ne morate se mučit jer idu svi u prigrad. A na gradske će zalomit ko i dosad Classici

Čelični

Hvala NP-549 na ovoj korisnoj informaciji.
A mi se već ponadali u gornjim postovima.  :-[

gorgoroth

Ja sam preoštrio objektiv  rofl nikako da dođu

kico101

#1404
Citat: gorgoroth  u Kolovoz 26, 2019, 19:55:05
Ja sam preoštrio objektiv  rofl nikako da dođu
Vozit ce samo nocu na linijama Permani-Brce/Mune/šuma, Platak-Gumance, Tribalj-Medveđak i tako. Neeš snimat. ;D ;)
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

gorgoroth

Citat: kico101  u Kolovoz 26, 2019, 20:19:13
Vozit ce samo nocu na linijama Permani-Brce/Mune/šuma, Platak-Gumance, Tribalj-Medveđak i tako. Neeš snimat. ;D ;)
Imam ja odličnu aparaturu za noćno fotkanje, uhvatiti ću ih ja, pa makar mi... yahoo

kico101

Ne sumnjam uopce.
Fotka plocice s podacima se cijeni. big_boss
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

NP-549


gorgoroth

Citat: NP-549  u Kolovoz 26, 2019, 20:52:21
U petak stižu
Jos kada bi poslije 16, pa da ih lijepo docekam

NP-549

Možemo se dogovorit o vremenu preko PP da neku kvalitetnu sačekušu napraviš