Bosnaexpres, Doboj Jug – fotografije

Autor Tomek, Siječanj 01, 2010, 17:05:59

leic96

Citat: The_Dubster  u Ožujak 17, 2010, 20:13:26
njihov arbus





Ovo je spoj dizajna više proizvođača u jedan autobus...
1. prednji kraj - Van Hool
2. sa boka - Setra serije 400 top class
3. zadnji kraj - Neoplan tourliner   
>rigoleto<

Tomek

Grandiozna Setra S317HDH danas otišla za Doboj Jug. Osim vozača i zagrebačkog prometnika koji su ljubezno dočekivali putnike tu je bila i jedna lijepa djevojka stuardesa   :)

anel

#62
Citat: Tomek  u Kolovoz 06, 2010, 16:38:52
Grandiozna Setra S317HDH danas otišla za Doboj Jug. Osim vozača i zagrebačkog prometnika koji su ljubezno dočekivali putnike tu je bila i jedna lijepa djevojka stuardesa   :)
http://i959.photobucket.com/albums/ae71/autobusi99/060820106836.jpg

Da u pravu si Setra je baš grandiozna, inače meni omiljena, a ni stuardesa nije loša..
BITI VOZAČ AUTOBUSA JE ČAST!!!

tomo

#63


HARE TOURS

Ma gigantska firma.u srijedu na granicnom prelazu izmedju hrvatske i slovenije vidim novog mercedesa pa nakon 2 min 403  i onda sprintera. a jedan sprinter im je parkiran odmah poslje granice u sloveniji na pumpi.svaka cast

tomo

Citat: HARE TOURS  u Kolovoz 21, 2010, 23:37:25
Ma gigantska firma.u srijedu na granicnom prelazu izmedju hrvatske i slovenije vidim novog mercedesa pa nakon 2 min 403  i onda sprintera. a jedan sprinter im je parkiran odmah poslje granice u sloveniji na pumpi.svaka cast
Ma oni su zakon - firma u usponu.... Samo nek tako nastave, a uvijek ih ne lijepo nego predivno vidjeti na cesti... Njih uvijek slikam sa zadovoljstvom znatno većim nekim druge buseve, kada uspijem i kada sam u Splitu i da ne kasne ( a dolaze oko 15:50h, a ja jurim na katamaran u 16:30h), a prethodna slika je bila iznimka...

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

mate


mate

Danas na liniji Zivinice - Velenje



na liniji Doboj - Rijeka je isao troosovinski Tourismo, pozdrav vozackoj posadi ;)

mate

S328DT na liniji Zivinice - Velenje


mate

Jucer na liniji Teslic - Zagreb, veliki pozdrav vozackoj posadi :)



i da jedna novost u BE, stigao je jos jedan ovakav Tourismo samo je bijel

Tomek

#71
Ovaj A80-O-377 bijeli Tourismo/3 je prinova u BE Doboj Jug i super izgleda. Svaka im čast.

mate

Citat: Tomek  u Veljača 06, 2011, 17:50:17
Ovaj A80-O-377 bijeli Tourismo/3 je prinova u BE Doboj Jug i super izgleda. Svaka im čast.

Upravo tako, meni je oko 13.40 pobjegao kod GP Sl.Brod, i kako kazes svaka cast i na ovoj prinovi ;)

mate

I danas na liniji Zivinice - Velenje



bio je skroz pun

mate