MAN Lion's Regio

Autor Lion, Prosinac 01, 2007, 20:46:32

shef

Jedna prigodna sa portala rijekadanas
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Tomek

Danas u ZG na Interliberu

Korisnik linije 34

Fotka mi se previše sviđa da bih ju stavio u posebne vožnje, kome je Regio pri srcu neće mi zamjeriti :) Danas na Platku, 684.

MateV

Kakvo je stanje s ostalim Regijima? Nakon požara na 683 sam vidio samo 685 i 713.

kico101

Nemam konkretnih informacija, ali koliko znam 682 je nakon samozapaljenja vec 2 i pol godine out. Moguce je da ce i zavrsit karijeru s dolaskom novih ili ce uletit umjesto 683. 684 je bio u nekom kvaru, da li je u međuvremenu popravljen ne znam. A za 681 nemam pojma, nakon sto je kolektivno povucen zbog poznate havarije na 683, nisam ga od tada vidio.
Polako se cini mi se zavrsava prica i s tim modelom, iako bas nisu napravili previse kilometara.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

NP-549

#50
681 je ispravan i vozi,  od 682 i 683 se možda, ali samo možda, složi jedan,  684 je čekao red da se popravi po servisnoj akciji kad su svi povučeni,  685 i 713 voze.

Ti busevi su dobri ali ih vozači ne vole kao pričuvne zbog kvačila. Spora su im vrata i uzak prolaz pa si poprilično sporiji na liniji sa njim.  Tko je vješt sa kvačilom i mjenjačem brzo stigne razliku jer busevi i dandanas idu ko metak.

EDIT : i da, prešli su definitivno premalo km. 550-700 tisuća jer su od prvog dana samo dvokratne radili. Jedino je 684 vozio jedno 2 godine za Mune (poslije uzeli 656),  i 685 na Hreljinskoj (poslije 725)

user109

Šta je 683 još uvijek u garaži? Ja sam mislio da ga je Metis već ohoho pokupio.

user109

681 dobio nove bež radkape, nažalost nisam uspio uslikati.
Baš dobro stoje  ;D

marko745

#53
Kako se inače dosta vozim do Kostrene, ovih 2 tjedna sam primjetio da je 713 "zaposjeo" dosta polazaka na ujutro na liniji 10A. Konkretno polasci u 7:30, 8:30, 10:30 i 12:40.  Iskreno, pozitivno sam iznenađen i drago mi je jer se Regiji rijetko javljaju u Kostreni, jako rijetko, pretpostavljam radi gornje ulice. Još od prije korone se nisam vozio u njima i eto, bas pozitivno iznenadjenje. ;) pivkan
Inače, pozdrav svima, novi sam na forumu i Autotrolej i njegove buseve volim od malih nogu. Nadam se da ću se ovdje ugodno osjećati.

NP-549

Kad završe radovi vraća se 652 na tu smjenu

marko745

Citat: NP-549  u Travanj 11, 2022, 18:52:14
Kad završe radovi vraća se 652 na tu smjenu

A da, pretpostavio sam da nije zauvijek. Svejedno, lijepo je dok traje thumbs

MateV

Vidim da je 684 provozio, odlično! 8-8 Već doista dugo ga nisam vidio

Zmajhir

Je zadržao dosadašnju registraciju ili ima kakve promjene?

MateV

Ima staru registraciju (RI-693-OM). Dosta lijepo radi, jedino prednja vrata nešto zafrkavaju.

marko745

Isto kao sto zafrkavaju prednja na 685, neki dan ih sole jedva otvorio izvana, a i na 713 izlazna znaju stekati, neki dan se otvaraju, ja krenuo izlaziti i najednom samo se krenula zatvarati i prikljestila me skoro.