Nastanak linije 330

Autor Dixie, Kolovoz 19, 2009, 18:52:01

Dixie

Kao prvo pozdrav svima na forumu (ipak mi je ovo prvi post ovdje).

Iako neki i znaju, htio bih napisati kako je došlo do nastanka brze linije 330.

Ideja nije bila ZET-ova, niti je to rezultat brige za putnike. Linija 330 je produkt nestašice goriva. Tamo početkom '80-ih, i vožnje na bonove (ili par-nepar?), jedini koji su bili privilegirani (odnosno koji su mogli dobiti neograničene količine goriva) su bili gradski prijevoznici. U takvoj situaciji, Generalturist i Zagrebački transporti koriste tu rupu u propisima i postaju "gradski prijevoznici" uvođenjem velikogoričke brze linije. Ta je linija izabrana iz nekoliko razloga. Redovna linija 266 (kasnije 159, pa 268) je redovito, a pogotovo u špicama bila pretrpana. Sama linija je u to vrijeme bila praktično otvorena cesta - autobus je u VG prolazio samo kroz dva semafora - križanje Kolareve i Ljudevita Posavskog, te Zagrebačke i Kolodvorske. Prvi sljedeći semafor je bio križanje avenija Dubrovnik i Većeslava Holjevca. Na taj način, Generalturist i Zagrebački transporti su angažiranjem po 2-3 svoja autobusa mogli komotno tankirati sve svoje autobuse. Dakako da autobusi koji su tada vozili nisu bili nikako primjereni za gradske linije, no tko je tada ulovio sjedalo  ;D.
Kriza s gorivom je prošla, a linija 330 je ostala.

Shole

I šta ima loše u njoj?  Ništa, dapače,  vjerovatno ju koriste mnogi koji bi inače išli svojim autom da postoji samo 268.
Razlog uvođenja linije jest čudan, ali kad se realno pogleda žalosno je što nitko nije skužio da linija kao takva ima samo dobre strane.  Na ovom forumu smo puno puta raspravljali o promjenama, izmjenama, željama..... raznoraznih linija, i bilo je uvijek još prijedloga za uvođenjem takvih linija, ali nažalost nitko nas ne sluša nego sve ide linijom manjeg otpora.  Dobro da nisu i 330 ukinuli i stavili na 268 još dvije dvokratne u špici i riješen problem.  Umjesto da raznim metodama potičemo korištenje javnog gradskog prijevoza, mi (ustvari ONI) i ono malo što valja nastoje uništit, i to malo preostalih putnika potjerat da idu svojim autima.  U jednom LIon's CIty-u na 330 sigurno ima 70/80 putnika, a to bi bilo vjerovatno 60 osobih auta više u centru Zagreba.  A to je samo jedan polazak  :P

Ivan

#2
Vjerujem da će brza linija za Goricu preživjeti do daljnjega u nekom obliku, ako dođe drugi prijevoznik koji ne bi baš trebao stajati u Buzinu, Odri i V. Polju možda postane i jedina, uz možda dvije-tri dodatne stanice u Zagrebu. Tako da se ne bojim za nju.


::| Naravno, možda bi netko jednom mogao razmišljati o nekoj ZET-HŽ tarifi i za Goricu u kombinaciji sa autobusima koji bi efikasno povezivali gorički kolodvor (ne baš previše jaka gorička gradska linija 335 koja ide kolodvora, ali svakih pol sata - sat) pa bi gužve na cestama bile još manje.

Samo ne znam koči li takvo jednostavno i efikasno rješenje (o kojem puno ljudi priča i koje je samo po sebi logično) nečija nesposobnost ili nečiji interesi...

sokre

330 je dobra stvar kada brzo trebaš doći u Goricu. Još kada bi stajao kod Avenue Malla i vozio cijeli dan, a ne dvokratno to bi bilo pun pogodak..

Koliko bi tek onda bilo manje automobila u gradu..

Ali gledajući iz perspektive Zagrebparkinga, `tada ne bi bilo ekonomske računice`..
Mislim da je pojava smanjenja broja polazaka javnih prometala karakteristična za Zagreb, jer, više ljudi u njima, manje dolazaka automobilima, manji prihod od parkiranja i goriva i to nije dobro za vladare.. Mislim da bi ta tema mogla imati i svoj vlastiti topic..

mansg313

Citat: sokre  u Kolovoz 20, 2009, 09:45:56
330 je dobra stvar kada brzo trebaš doći u Goricu. Još kada bi stajao kod Avenue Malla i vozio cijeli dan, a ne dvokratno to bi bilo pun pogodak..

Koliko bi tek onda bilo manje automobila u gradu..

Ali gledajući iz perspektive Zagrebparkinga, `tada ne bi bilo ekonomske računice`..
Mislim da je pojava smanjenja broja polazaka javnih prometala karakteristična za Zagreb, jer, više ljudi u njima, manje dolazaka automobilima, manji prihod od parkiranja i goriva i to nije dobro za vladare.. Mislim da bi ta tema mogla imati i svoj vlastiti topic..
Stanica kod Avennue Mall-a nebi bila dobra za one putnike koji idu do V.Gorice jer bi se sa time još dodadno natrpala i onako pretrpana 330 te bi onda bilo potrebe za zglobnim autobusima.Osim toga to bi se moglo realizirati da ih se ima gdje parkirati između 2 navrata recimo 11 komada NG 312 bi se moglo naći u APP.

sokre

Citat:Stanica kod Avennue Mall-a nebi bila dobra za one putnike koji idu do V.Gorice jer bi se sa time još dodadno natrpala i onako pretrpana 330 te bi onda bilo potrebe za zglobnim autobusima.Osim toga to bi se moglo realizirati da ih se ima gdje parkirati između 2 navrata recimo 11 komada NG 312 bi se moglo naći u APP.

Sto puta mi je palo napamet - zašto ne staje kod Avenue Malla.. Pretrpanost bi bila problem, ali možda bi se tada manje ljudi vozilo linijom 268..
I eto viška autobusa za 330.
Malo rošada i matematike i vjerojatno bi se sitacija riješila.

A rješenje za nedostatak autobusa za 330 - stari NG 272 koji sada stoje..

Tko zna..

Shole

Ali nebi bilo potrebe za parkiranjem kad bi 330 bila cjelodnevna, a ne prekidna.  
Pa šta im nebi bilo pametnije da to voze sa NG272 koji trunu uz ogradu nego ove City-je ubijaju sa popunjenošću od 120%

EDIT:  sokre me preduhitrio sa idejom o NG272 dok sam pisao post!

Dixie

#7
Citat: Shole  u Kolovoz 19, 2009, 21:44:40
I šta ima loše u njoj?  Ništa..

Eto, na svoje si pitanje dao i odgovor. Žao mi je ako si krivo shvatio moj post - nije mi bila namjera reći nešto protiv brze linije, dapače! Pa ja sam ju koristio skoro 20 godina dok sam još živio u Gorici i sjećam se vremena kada si s njom popodne od robne kuće do GK stizao za 15 minuta!
Samo sam htio zabilježiti mali dio povijesti nastanka jedne linije.

Shole

Nisam ja tebi uputio taj komentar, nego onima koji razmišljaju da li ju ukinuti umjesto da razmišljaju kako ju poboljšati i koju još brzu liniju uvesti jer je više nego očito da linija služi svojoj svrsi jako kvalitetno

Ivan

#9
Mislim da bi najbolje rješenje bilo da 330, uz stajanje kod NSB, u Sigetu i na svim stanicama u Gorici (ukupno 4 dodatne) postane glavna linija za Goricu, a 268 bi mogla voziti i rjeđe kao sporedna linija, nema u Buzinu i Odri baš toliko ljudi... Mislim da bi to bilo racionalnije i što se tiče goriva kad ne bi morali toliko stajati, a broj prevezenih putnika po autobusu bi bio veći.

NG 272 su gotova priča, bolje da ih prodaju nekom mirnijem gradu jer za brzu liniju nisu dobri sa ne baš jakim motorom i trobrzinskim mjenjačem, pa par puta gorili (a jedan je i izgorio) baš kad su vozili brzu 172. Mislim da bi bilo bolje premjestiti 10 komada NG 312 i vratiti Podsusedu NL 263 (ali ne zglobne za solo O 405 N jer su kockice pokazale da znaju goriti i na 268), pa nek onda u Podsusedu solo preuzmu linije poput 113, 119, 124 i 168 gdje sad zglobnjaci bezveze gutaju gorivo. U APVG bi bilo malo više gužve sa tolikim zglobnjacima, ali preživjeli bi...

Dixie

Citat: Shole  u Kolovoz 20, 2009, 12:58:40
Nisam ja tebi uputio taj komentar, nego onima koji razmišljaju da li ju ukinuti umjesto da razmišljaju kako ju poboljšati i koju još brzu liniju uvesti jer je više nego očito da linija služi svojoj svrsi jako kvalitetno

Sorry, krivo sam skužio. A znam da je još nekoć postojala još jedna brza linija - Dubrava - Sesvete (jednom sam greškom upao na nju kad sam išao u ROMU, pa sam se provozao malo više od planiranog), no ne znam je li ta još živa.

Nego, jel još uvijek ima "bisera" koji se na 330 sjete pitati: "joj, pa kaj ne stoji kod x (stavi bilo koju stanicu)?!?!"

mansg313

Citat: Dixie  u Kolovoz 20, 2009, 13:04:07
Citat: Shole  u Kolovoz 20, 2009, 12:58:40
Nisam ja tebi uputio taj komentar, nego onima koji razmišljaju da li ju ukinuti umjesto da razmišljaju kako ju poboljšati i koju još brzu liniju uvesti jer je više nego očito da linija služi svojoj svrsi jako kvalitetno

Sorry, krivo sam skužio. A znam da je još nekoć postojala još jedna brza linija - Dubrava - Sesvete (jednom sam greškom upao na nju kad sam išao u ROMU, pa sam se provozao malo više od planiranog), no ne znam je li ta još živa.

Nego, jel još uvijek ima "bisera" koji se na 330 sjete pitati: "joj, pa kaj ne stoji kod x (stavi bilo koju stanicu)?!?!"
To je bila lin. 229 Borongaj - Sesvete koje danas više nema,ima takvih bisera malo više nego što se misli...(nažalost) ::|

Ivan

229 (i 264) je zamijenila linija 269...

Ma, izgleda da neki ne razumiju baš prednosti (a rekao bih i nužnost postojanja) brzih linija, meni je žalosno kako su izmasakrirali 172 i 176/7 da sada bezveze stoje dvaput u Gajnicama na stanicama međusobno udaljenima 300 m. Potpuno nepotrebno, ne znam zašto ih nisu mogli skupa sa vlakom samo premjestiti na stanicu Gajnice i gotovo... Besmisleno, ali još gore je, čini mi se, da bi se takve gluposti mogle i drugdje ponavljati dok isti nesposobni ljudi određuju pravila. ::|

Dok na bitnom raskrižju na Vrapčanskoj, gdje ljudi mogu presjesti sa/na 125, 136 i 146 stoji jedino 172 u smjeru prema Črnomercu...  ::| Stvarno smisleno.

conecto

Ova tema je krenula pogrešno od početka!
Brza linija za VG je oduvijek bila ZET-ova, pa i kad je nastala! Iako su u početku vozili autobusi Generalturista i Zagrebačkih transporta, razlog tome je bio nedostatak autobusa u ZET-u, a na njoj su vrijedile sve ZET-ove karte dok su autobusi na sebi imali ZET-ove table. Ne zaboravimo da je to bilo vrijeme socijalizma kad je "sve bilo naše", tj. nije "naš" bi samo ZET kao danas već i Generalturist i Zagrebački transporti.
Ubrzo su tu liniju obnašali autobusi AP Dubrava (mahom TAM 190 A 11), a kasnije APVG. U početku je to bila linija 268 (dok je "teretna" Gorica imala broj 266, a kasnije dok ju je obnašao AP Podsused 159, pa je s povratkom u APD postala 268), a nakon što je preuzima APVG postaje 330 kao i danas.
Što se tiče brze linije 229 Borongaj-Sesvete, ona se ugasila kad se u sustav gradskog prijevoza uključio vlak koji je odvukao većinu putnika. Bila je to genijalna ideja dugogodišnjeg direktora ZET-a Julijusa Pevaleka koji je po meni najviše zaslužan za gradski prijevoz kakav danas imamo u ZG, a prije par godina je na prilično čudan način odbačen od novih gradskih vlasti. Inače, linija 229 je imala 8 voznih redova od kojih su 2 bili cjelodnevni.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Dixie

Citat: conecto  u Kolovoz 22, 2009, 23:25:36
Ova tema je krenula pogrešno od početka!
Brza linija za VG je oduvijek bila ZET-ova, pa i kad je nastala! Iako su u početku vozili autobusi Generalturista i Zagrebačkih transporta, razlog tome je bio nedostatak autobusa u ZET-u, a na njoj su vrijedile sve ZET-ove karte dok su autobusi na sebi imali ZET-ove table.

Odlična dopuna - linija stvrno je bila ZET-ova od prvog dana i vozilo se sa zetovim kartama (vozači su imali one ručne poništavače). No pravi razlog vožnje Generalturistovih i autobusa Zagrebačkih transporta nije bio nedostatak ZET-ovih autobusa (ZET-u je autobusa falilo cijelo vrijeme '80-ih, a naročito nakon Olimpijade u Sarajeve kada se dobar dio tamo poslanih buseva, i to najnovijih i najispravnijih - jer je, kako kažeš sve bilo "naše", nije vratio). Stvarni razlog je bila nestašica goriva za turističke prijevoznike, a ZET-ov nedostatak autobusa je bio izlika. Neki u mojoj familiji su u to vrijeme radili i u Generalturistu i u Zagrebačkim transportima, tako da znam priču izbliza.