Libertas - slike (3)

Autor dulib, Prosinac 01, 2007, 13:03:13

medo

Citat: Shole  u Veljača 24, 2010, 17:48:42
Pituri su van očito ko i naši.  Malo dite bi lipše povuklo traku za izolirat nego oni.  Lijeva strana OK, al desna brate mili  :P

na ovome su mjenjani djelovi lima i zadnja vrata, skinuto sa onih 5 istih što su ih kupili od promet makarska i bili prilično jednako piturani kao ovaj, mislim da su na ovom orginalna zadnja vrata bila sa kederima, ali nisam siguran, molim mana750 da komentira. ovo za piture si u pravu, premda ima slučajeva da potrefe  ;D ;D ;D

Shole

Konkretno sam mislio na narančastu crtu od prednjeg branika do kotača.  Iako bi trebala ić ravno i bit iste širine, ona ide u koso prema gore, a onda na blatobranu prema dole   :D :D :D

medo

 ;D ;D ;D  možda je mamurluk krivac.

Shole

Prije bi rekao da ono što prethodi mamurluku.  Tako je barem kod nas. 
A uostalom, tim majstorima je mamurluk nepoznat pojam. Oni ne stignu bit mamurni

conecto

Ovo je gb 28 snimljen negdje 2003. (Cavtat čini mi se)



A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

conecto

I nekoliko MAN SL 222 snimljenih istog dana...





A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

medo

Citat: conecto  u Veljača 27, 2010, 15:48:57
Ovo je gb 28 snimljen negdje 2003. (Cavtat čini mi se)





bravo, ovo je autobusni kolodvor u cvtatu prije preuređivanja, i man g.b.28 prije reparature.

man750

Bravo conecto. Ovo je iz vremena kad su ovi SL222 bili jedini nabavljeni novi od 1990,a onda se pocelo razbacivati. Kupljena je gomila buseva sto na leasing ,sto na kredit, a to treba otplacivati.
Zato su tada vozili i svi SU220 koji su prezivjeli rat.
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

conecto

Citat: medo  u Veljača 27, 2010, 17:32:28

bravo, ovo je autobusni kolodvor u cvtatu prije preuređivanja, i man g.b.28 prije reparature.

Eto što ti znači iskopati stare slike i staviti ih na forum. Ja sam bio 99% siguran da sam tog SU 220 snimio u Cavtatu, a ove godine mi je sve izgledalo malo drugačije - sad znam da je bilo u međuvremenu preuređenje!

Citat: man750  u Veljača 27, 2010, 17:33:12
Bravo conecto. Ovo je iz vremena kad su ovi SL222 bili jedini nabavljeni novi od 1990,a onda se pocelo razbacivati. Kupljena je gomila buseva sto na leasing ,sto na kredit, a to treba otplacivati.
Zato su tada vozili i svi SU220 koji su prezivjeli rat.

Ma nije to baš to vrijeme kad su SL 222 bili jedini novonabavljeni. Evo još jednog kojeg sam tada ulovio, sjećam se da je blistao, očito je bio sasvim nov.

A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

man750

Citat: conecto  u Veljača 28, 2010, 12:10:13
Citat: medo  u Veljača 27, 2010, 17:32:28

bravo, ovo je autobusni kolodvor u cvtatu prije preuređivanja, i man g.b.28 prije reparature.

Eto što ti znači iskopati stare slike i staviti ih na forum. Ja sam bio 99% siguran da sam tog SU 220 snimio u Cavtatu, a ove godine mi je sve izgledalo malo drugačije - sad znam da je bilo u međuvremenu preuređenje!

Citat: man750  u Veljača 27, 2010, 17:33:12
Bravo conecto. Ovo je iz vremena kad su ovi SL222 bili jedini nabavljeni novi od 1990,a onda se pocelo razbacivati. Kupljena je gomila buseva sto na leasing ,sto na kredit, a to treba otplacivati.
Zato su tada vozili i svi SU220 koji su prezivjeli rat.

Ma nije to baš to vrijeme kad su SL 222 bili jedini novonabavljeni. Evo još jednog kojeg sam tada ulovio, sjećam se da je blistao, očito je bio sasvim nov.


Onda se ne radi o 2003. godini kao sto si napisao jer SL263 (92-96) od kojih je jedan na slici su stigli tek 2004 skupa sa dva SÜ313(90-91) koji su preuzeli liniju 10
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

zvone16

blago se vama skoro pa sve Man a ne kod nas onaj sugavi Mercedes
ZvoneXp

Berlingo

Taman da neko voli Iveco, isto ima pravo na svoje misljenje. Naravno da imas i ti. Ali molim za objasnjenje po cemu je to MB sugav ??? ??? ????? I cini mi se da na slikama ima svaceg a ne samo MAN-ova.

zvone16

kolko sam ja vidio na slikama tam,man nista drugo i nema zglobnih  da barem kod nas stave zglobne Lion City

A MB mi se jednostavno ne svida tako nema nekog velikog razloga
ZvoneXp

Berlingo

#223
A zalutao je tu i Isuzu. Pa nisu ni slike iz Rijeke bas s puno marki autobusa. Nemoj sad misliti da ja sad stitim i patim za njemcem. Auto nikad nebi uzeo njemacki jer nam uvale golfa iz Spanjolske koji bi (po meni) trebao biti puno jeftiniji. Ali brate mili kad toliko platim onda mi daj neku kvalitetu. Prosla su ona vremena. Nije ni on sta je nekad bio. Odoh ja u O.T. Ali ne razumijem tvoju mrznju prema MB-u. Ovi nasi rijecki ostavljaju male aute iza sebe po Kumicicevoj. A 720? Ja ga uhvatio u istoj ulici (doduse 3-4 putnika). 60 do 65 km/h!

buSHunter795

Nadam se da nećete zamjeriti, spojio sam večinu živih SU220 u jednu sliku...Slike su od Vas forumaša  ;)