Libertas - slike (3)

Autor dulib, Prosinac 01, 2007, 13:03:13

man750

Citat: medo  u Lipanj 16, 2010, 11:55:56
ovo je bio na zamjeni, na školskom prijevozu umjesto g.b.93, parkiran u čilipima a slikan prije otprilike tjedan dva dana. 8)
A cini mi se da je to Libertas opet poceo sa nepostivanjem pravilnika o organiziranom prijevozu djece.
Zasto to rade?  Komod ili nesto drugo? A imaju dovoljno autobusa koji odgovaraju uvjetima pravilnika.
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

medo

Citat: man750  u Lipanj 16, 2010, 12:03:55
Citat: medo  u Lipanj 16, 2010, 11:55:56
ovo je bio na zamjeni, na školskom prijevozu umjesto g.b.93, parkiran u čilipima a slikan prije otprilike tjedan dva dana. 8)
A cini mi se da je to Libertas opet poceo sa nepostivanjem pravilnika o organiziranom prijevozu djece.
Zasto to rade?  Komod ili nesto drugo? A imaju dovoljno autobusa koji odgovaraju uvjetima pravilnika.

imaju ih dovoljno, ali znaš i sam da je bitnije dati ih da voze pri turizmu (npr 142 i 132) jer tamo bar donose nešto novaca, na školskom prijevozu nema love ;D ;D ;D

M.A.N. boy

pozdrav kolegama iz dubrovnika,evo slike jednog libertasovog MAN-a lion's classic DU-372-CZ GB 110 u vukovaru,točnije u borovom naselju.



Uploaded with ImageShack.us

M.A.N. boy

#243
evo jos iz par kutova GB 110



Uploaded with ImageShack.us

M.A.N. boy


M.A.N. boy






stručnjak

#250
PROMETNI ZNAKOVI

??? ??? ??? ???



??? ??? ??? ???





MISLI GLOBALNO, DJELUJ LOKALNO, PAŠ VIDIT KAD TE STIGNE GLOBALNA KRIZA!!! ;)

Tomek

Jučer na Pelješcu
kod Orebića gbr 92


kod Stona gbr 115


medo

ovaj g.b. 92 je sa školskog prijevoza, vozio je penzionere na neki izlet, ne znam točno gdje.

stručnjak



MISLI GLOBALNO, DJELUJ LOKALNO, PAŠ VIDIT KAD TE STIGNE GLOBALNA KRIZA!!! ;)

narancasti

Pozdrav iz snježnog Dubrovnika...slika kopirana s interneta(dubrovacki.hr)