Promet/Autoprijevoz Sinj - razno

Autor vedro-brzi, Studeni 23, 2007, 23:00:05


conecto

Bilo je i vrijeme ako već nije prekasno jer je Autoprijevoz doveden na rub ponora.

Jasno je da je sve od početka išlo na mlin privatnih interesa u sprezi s lokalnim političkim moćnicima.
Jer ovdje (i u nekim novinskim napisima) mogli smo jasno saznati da je Autoprijevoz Sinj bio u vlasništvu Grada Sinja, te još nekoliko okolnih gradova i općina. Sigurno je da su strukture tih sredina odgovorne za osiguranje prijevoza građana na tom prostoru i iz prošlih vremena su naslijedile instrument za ostvarenje tog cilja, a to je firma Autoprijevoz. Umjesto da formiraju tu firmu kao javno poduzeće oni su je gurnuli u privatne ruke (zajedno s autobusnim kolodvorom) da izvuče iz nje još ovo malo što je preostalo.
Sinj je jedan od onih malih gradova gdje "svatko svakoga poznaje" i s obzirom na mentalitet tih ljudi čudi me kako im se pred nosom opljačkala (i dalje se pljačka) zapravo njihova imovina. Prosvjedi i napori za spas Autoprijevoza trebali bi se nadići iznad samih zaposlenih u toj firmi jer je riječ o javnom interesu svih građana, pa i lokalnih struktura vlasti.
Što vrijedi ako ove istrage nekoga i spreme u Remetinec na koju godinu kad su oni opljačkali milijune, a od Autoprijevoza na kraju ne ostane ništa? Ja bih osobno rado proveo u Remetincu 2 godine u zamjenu za milijun kuna jer taj novac od svog posla ne mogu zaraditi za nekih 12 godina!
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

inspektor Maska

Citat: sinjanin  u Listopad 14, 2009, 15:53:29

Autoprijevoz je sada sveden na svoja 4 autobusa,a svi ostali su prometovi i te krame se plaćaju 300 eura dnevno.

Evo ja opet malo računam!
Ako je točno ovo što sinjanin navodi da se najam autobusa starih 15-20 godina plaća 300 eura na dan, onda je to još gore nego ZET-ov krajnje (gotovo trostruko od vrijednosti vozila) nepovoljan leasing po kojem novi MAN Lions City dnevno košta nešto više od 1600 kuna.
A taj operativni leasing uključuje sve troškove održavanja, osiguranja, registracije... osim vozača i goriva.

conecto

Citat: inspektor Maska  u Veljača 25, 2010, 11:02:06
Citat: sinjanin  u Listopad 14, 2009, 15:53:29

Autoprijevoz je sada sveden na svoja 4 autobusa,a svi ostali su prometovi i te krame se plaćaju 300 eura dnevno.

Evo ja opet malo računam!
Ako je točno ovo što sinjanin navodi da se najam autobusa starih 15-20 godina plaća 300 eura na dan, onda je to još gore nego ZET-ov krajnje (gotovo trostruko od vrijednosti vozila) nepovoljan leasing po kojem novi MAN Lions City dnevno košta nešto više od 1600 kuna.
A taj operativni leasing uključuje sve troškove održavanja, osiguranja, registracije... osim vozača i goriva.

Onda ispada da je Grad Sinj i okolni gradovi i općine mogao isposlovati takav ili još povoljniji leasing (bez troškova za održavanje i registracije), ako nema druge imovine založiti imovinu firme i npr. autobusni kolodvor, te umjesto Prometovih skupih krampova nabaviti npr. nove Lion's Classice SÜ 313 (daleko jeftiniji od Lions Citya pa dolazimo do još niže cijene) koji bi za većinu njihovih linija bili sasvim zadovoljavajući, a dnevno bi prema ovakvim podacima koštali upola manje.
Vjerojatno bi za ovih 5 tužnih godina Autoprijevoz bio već lijepo na nogama jer bi radio za sebe, ali u tom slučaju nitko ne bi pospremio veliku lovu u svoj džep.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Tlimfocit

Citat: conecto  u Veljača 25, 2010, 11:13:07
Citat: inspektor Maska  u Veljača 25, 2010, 11:02:06
Citat: sinjanin  u Listopad 14, 2009, 15:53:29

Autoprijevoz je sada sveden na svoja 4 autobusa,a svi ostali su prometovi i te krame se plaćaju 300 eura dnevno.

Evo ja opet malo računam!
Ako je točno ovo što sinjanin navodi da se najam autobusa starih 15-20 godina plaća 300 eura na dan, onda je to još gore nego ZET-ov krajnje (gotovo trostruko od vrijednosti vozila) nepovoljan leasing po kojem novi MAN Lions City dnevno košta nešto više od 1600 kuna.
A taj operativni leasing uključuje sve troškove održavanja, osiguranja, registracije... osim vozača i goriva.

Onda ispada da je Grad Sinj i okolni gradovi i općine mogao isposlovati takav ili još povoljniji leasing (bez troškova za održavanje i registracije), ako nema druge imovine založiti imovinu firme i npr. autobusni kolodvor, te umjesto Prometovih skupih krampova nabaviti npr. nove Lion's Classice SÜ 313 (daleko jeftiniji od Lions Citya pa dolazimo do još niže cijene) koji bi za većinu njihovih linija bili sasvim zadovoljavajući, a dnevno bi prema ovakvim podacima koštali upola manje.
Vjerojatno bi za ovih 5 tužnih godina Autoprijevoz bio već lijepo na nogama jer bi radio za sebe, ali u tom slučaju nitko ne bi pospremio veliku lovu u svoj džep.

pogodija si bit conecto....slično sam pokuša istaknit ode na forumu prije nešto vrimena ali .....
jednostavnije je dat nekome da te muva i skupa naplaćuje to muvanje nego da svojim snagama nešto pametno napraviš....

manoplan

Evo i novog članka u Slobodnoj Dalmaciji. Ispada da je Sinjane najam došao dnevno oko 2000 kn dnevno po autobusu.  :o
Kako je Conecto rekao, za te novce mogli su kupit svoje autobuse.

http://slobodnadalmacija.hr/Split-županija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/93223/Default.aspx

mate

Svaka cast na postenju ovog a i ZETovog vozaca (da sad ne stavljam na 2 mjesta stavljam ovdje) :)

http://www.24sata.hr/news/vozac-autobusa-vratio-je-zeni-novcanik-pun-novca/162439/

ovo je za svaku pohvalu :)


ist

Otpuštanje sindikalca je jako debilan potez, naime, to je na sudu jako lako pobiti

conecto

Sva podrška Sinjanima, bilo je i vrijeme! Nadam se da ćemo Autoprijevoz Sinj uskoro seliti u zasebnu temu (izvan Promet Makarska)...
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

troosovinac

Citat: ist  u Ožujak 22, 2010, 13:10:36
Otpuštanje sindikalca je jako debilan potez, naime, to je na sudu jako lako pobiti
u LIJEPOJ NAŠOJ sve je moguče  nažalost...
bela lađa