Autobusne stanice

Autor sokre, Rujan 17, 2012, 14:34:10

vrba

#150
Znam da mi nije cilj biti babaroga koja se samo žali, ali što ja mogu kada mi blaženi ZET pruža takve prilike...  big_boss (btw, greška na slici je to da je postavljen ljetni VR koji nije u primjeni već pola godine... i ne znam zašto mi je ovako okrenuta?)

Skankhunt42

Posalji mailom sliku u ZET. Reagiraju ekspresno.

smogovci.bbb2

Ovo je netko od građana zalijepio. Vidi se da nedostaje rub voznih redova kao i pleksiglas na ormariiću za vozne redove. A koje je to stajalište ???
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

vrba

Stajalište je Vrapčanska smjer Črnomerec (ono tamo kod škole i doma zdravlja).

smogovci.bbb2

#154
Danas je saniran istočni kolnik HBZ pa je stajalište autobusa Lisinski u smjeru GLK bilo izmješteno na ugibalište ispred same dvorane Lisinski. Mene zanima da li bi bilo bolje da se za stalno izmjesti ispred dvorane umnik2
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

ChRiStIaN

Imalo bi smisla jer je u jutarnjoj i popodnevnoj guzvi umjetnost i lutrija izac sa stanice kad se auti naguzvaju a rijetko ko pusta autobus.
@ Autobusi Hrvatska @

221

Ne da ima smisla, nego je to Grad i najavio! A znate kada? 2014. godine! Možda nova ekipa koja dolazi to i ostvari.

Evo, da ne izmišljam:

Citat:Grad inače planira uskoro premjestiti i autobusno stajalište kod fontana, na istočnoj strani Ulice Hrvatske bratske zajednice u smjeru centra grada. Ondje je stanica na kolniku te usporava promet i ugrožava sigurnost vozila i pješaka. Autobusi koji idu prema Glavnom kolodvoru stajat će ubuduće tako ispred dvorane Lisinski, a stajalište za one prema Autobusnom kolodvoru nalazit će se ispred Palače pravde u Vukovarskoj.

https://www.vecernji.hr/zagreb/nadstresnice-su-skupe-pa-ih-jos-nemaju-sve-stanice-965249

Također, je li se netko sjeća i najave mijenjanja podloge frekventnih stanica, trebale su se izbetonirati tako da ne nastaju kolotrazi?

221

U Turininoj u Sopotu osvanula oznaka za stajalište autobusa. Je li tu možda neki školski prolazi?



smogovci.bbb2

#158
A valjda zbog neke neobnovljene škole od potresa će ih voziti u školu u Sopotu buljo
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

marin

Vidim kako su maknuli hupsere....nije normalno kaj rade po zg s tim hupserima crvenim.

vrba

https://www.zet.hr/aktualnosti/izmjene-u-prometu/novo-stajaliste-na-trasi-autobusne-linije-281/7695

Citat:Autobusi linije 281 (Glavni kolodvor – Novi Jelkovec) će se od petka, 5. studenoga zaustavljati i na novom obostranom stajalištu Resnik III, koje će biti uspostavljeno u zoni raskrižja Ulice Resnik III i Slavonske Avenije (benzinska postaja ROX).


smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

zag

Citat: smogovci.bbb2  u Lipanj 13, 2022, 09:56:19
hi
A što će s tim postići?? Svejedno im je koji bus dolazi+ imaju bus svakih 10 minuta tako da je to bespotrebno.

smogovci.bbb2

Možda su Brezovčani to tražili
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

zag

Citat: smogovci.bbb2  u Lipanj 13, 2022, 11:02:33
Možda su Brezovčani to tražili
Krivo naselje! Prije Sveta Klara nego Brezovica.