Razno

Autor mate, Lipanj 20, 2008, 18:20:43

mate

Dok gazda Autoherca kupuje MAN-ove,dotle gazda Slavonija Busa kupuje Neoplane... 8)
Pravi primjeri uspjesnih tvrtki...nema sta... 8)

busfan

Svaka cast, ali ipak je Samoborcek veci gazda od njih ;)

maky

Citat: busfan  u Lipanj 20, 2008, 20:05:29
Svaka cast, ali ipak je Samoborcek veci gazda od njih ;)
Međutim, bitno je da ne generaliziraš, jer meni osobno nije...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

lerotai

neznam dali iko u bih ima tako dobre autobuse ... mozda jos transturist ili kantic (ali i njegove setre su presle do sada dosta)
no sikiriki

erobuss

Izbjegavajte u topicima pojedinih prijevoznika navoditi da on ima lošiji ili bolji vozni park od nekog drugog, pa sve to ode na dugo i na široko sa raspravom koja je krajnje subjektivna, u većini slučajeva.

Priliku za to imate ovdje...  ;)


mate

#5
Citat:Maky slazem se s tobom...
Autoherc je firma za pohvaliti...kao prvo zbog privatizacije vjerojatno propalih firmi,i kao drugo takoder zbog nabavke novih buseva u svoj vozni park...

P.S.  Ne znam sto ostali misle...ali trenutno najbolji privatnik u RH je Slavonija Bus...posluju uspjesno bez ikakvih problema i jos nabavljaju redovito nove autobuse (Neoplane ...

Evo...prebacio sam iz jednog topica u drugi...  ;)pozz

lerotai

Citat: lerotai  u Lipanj 21, 2008, 09:41:28
neznam dali iko u bih ima tako dobre autobuse ... mozda jos transturist ili kantic (ali i njegove setre su presle do sada dosta)
no sikiriki

busfan

Ma ja sam se salio, pa stavio sam smiley
Ali ipak vise volim prevoznike koji imaju Setre ;)

mate

Moram priznati,vozni park Autoherca je zbilja impresivan,sto i pokazuju brojne slike...za svaku je pohvalu stanje voznog parka,te cinjenica da za Zagreb uvijek ide noviji autobus (poput MAN-a) 8)
Volio bih kada bi Autoherc uveo liniju prema Slavoniji (Sl.Brod,Osijek,Vukovar),jer mislim da bi im ta ruta bila isto isplativa... 8)

erobuss

Citat: mate  u Lipanj 22, 2008, 21:28:55
Moram priznati,vozni park Autoherca je zbilja impresivan,sto i pokazuju brojne slike...za svaku je pohvalu stanje voznog parka,te cinjenica da za Zagreb uvijek ide noviji autobus (poput MAN-a) 8)
Volio bih kada bi Autoherc uveo liniju prema Slavoniji (Sl.Brod,Osijek,Vukovar),jer mislim da bi im ta ruta bila isto isplativa... 8)

Za Osijek već postoje dvije linije, tako da se ta ne bi isplatila  :-\

Što se tiče Autoherca, nemaju autobusa proizvedenih prije 2000. godine koji koriste za međunarodni promet  ;)

mate

Da znam,za te linije za Osijek...Ali,one idu preko GP Zupanja prema Osijeku...ali osim Globtoura nitko iz Broda ne vozi prema Hercegovini,tako da mislim da jedna linija Sl.Brod - Mostar/Grude uopce ne bi bila losa ideja,posto dosta Brodana je podrijetlom iz Hercegovine...i dosta cesto ljudi idu dole... :)

Jel koja firma ima jos mladi vozni park od Autoherca?Ne pratim bas jako situaciju u BiH,pa me zanima...pozdrav...

erobuss

#11
U BiH najmlađi vozni park ima Globtour. Čini mi se da je oko 3 godine u prosijeku na 40-ak autobusa. Autoherc im se opasno primiče, ako ovako nastavi bit će zanimljivo  :)

mate

Znaci zanimljiva bitka se vodi u Hercegovini... :D.Znaci Centrotrans i Transturist tu bas ne mogu konkurirat ili?

E,kad bi i neki prijevoznici sljedili primjere Globutoura i Autoherca,sto se tice voznog parka,to bi bilo idealno... 8)

erobuss

Znam da Centrotrans stalno kupuje autobuse imaju ih na stotine, ali tu je dosta starih voznih jedinica.
Transturist isto.  ;)

busfan

Citat: mate  u Lipanj 22, 2008, 22:19:35
Jel koja firma ima jos mladi vozni park od Autoherca?Ne pratim bas jako situaciju u BiH,pa me zanima...pozdrav...

Mozda nije najnoviji ali meni je najbolji Kantic. Setre 300 i 400, Citylineri i Skylineri, po meni su puno kvalitetniji od Turskih Manova