Tko u BiH prodaje autobuse???

Autor lav, Lipanj 28, 2008, 14:35:27

CroHerc

Zastupnik za MERCEDES-BENZ


www.acstar.ba

Dado_toping

Da nema negdje rashodovana Setra S 215 HD posto mi trebaju vrata za lijevu stranu bokseva,ako ko sazna nesto neka mi javi broj telefona i gdje se nalazi.. :)

evobus

Prezentacija Tourisma u novom AutosalonuLijanović Mercedes Benz, znači postoji još zastupnika Mercedes Benza. Uz to uskoro će nuditi i Setrina vozila.


http://autokuca-lijanovici.com/fg.asp?id_fg_skupina=17&Submit=Izaberi+skupinu...

erobuss

Od samog otvaranja salona negdje u rujnu tamo vijori Setrina zastava  ;)

Neo

Citat: Dado_toping  u Studeni 12, 2008, 20:30:04
Da nema negdje rashodovana Setra S 215 HD posto mi trebaju vrata za lijevu stranu bokseva,ako ko sazna nesto neka mi javi broj telefona i gdje se nalazi.. :)

Dado pogledaj kod Kantica bilo je nekakvih buseva rashadovani.
je zakon

lav

Citat: Neo  u Studeni 13, 2008, 16:40:00
Citat: Dado_toping  u Studeni 12, 2008, 20:30:04
Da nema negdje rashodovana Setra S 215 HD posto mi trebaju vrata za lijevu stranu bokseva,ako ko sazna nesto neka mi javi broj telefona i gdje se nalazi.. :)

Dado pogledaj kod Kantica bilo je nekakvih buseva rashadovani.

Ispred Kantićeve auto baze  stoje 2 rashodovana Neoplana....

Neo

Citat: lav  u Studeni 13, 2008, 18:53:15
Citat: Neo  u Studeni 13, 2008, 16:40:00
Citat: Dado_toping  u Studeni 12, 2008, 20:30:04
Da nema negdje rashodovana Setra S 215 HD posto mi trebaju vrata za lijevu stranu bokseva,ako ko sazna nesto neka mi javi broj telefona i gdje se nalazi.. :)

Lav ima dole ispod kuce nekoliko autobusa ne znam kojih, a vidjeo sam ta dva Neoplana ispred kuce...

Dado pogledaj kod Kantica bilo je nekakvih buseva rashadovani.

Ispred Kantićeve auto baze  stoje 2 rashodovana Neoplana....
je zakon

elvis

www.market.ba ,kliknite na teretna vozila,Keškić-bus prodaje Iveca,mislim da je to onaj od Livnobusa

ist

Hm, evo informacija o jednoj prodaji:

http://www.kupresportal.com/?a=s&id=1229531873

To je ovo što se spominje u prethodnom postu. E sad, nije mi jasna kilometraža: iveco je stigao u Livnobus 1999. godine i uglavnom je vozio za Švicarsku, a po ovome ispada daje prešao tek nešto više od 300 tisuća kilometara

elvis

zna li neko od clanova sa tuzlanske regije ko u tuzli prodaje Setru 216 HDS,i ako moze slike....hvala unaprijed

Neo

Elvise ne znam ni da ima neko S216HDS na Tuzlanskom Kantonu... ;)
je zakon

busfan

Citat: Neo  u Siječanj 17, 2009, 15:24:11
Elvise ne znam ni da ima neko S216HDS na Tuzlanskom Kantonu... ;)

Ima Halilovic iz Kalesije sto vozi za München, ako je Kalesija TK ??? ;)

Neo

Jest u pravu si mozda on i prodaje, ne znam koja je kod Obolsa Setra...
je zakon


transturist

Vjerovatno Halilovic prodaje svoju jer sam ga vidio sa prinovom jutros. Kupio je Scaniu Irizar Century, jos uvijek je natpis neke strane firme na njoj.
To je vjerovatno razlog zbog kojeg prodaje Setru.