Slike iz OMSI-ja

Autor TAM, Lipanj 02, 2014, 22:39:04

2062 036

Nešto što je odavno vladalo splitskim, a i trogirskim krajem. Fale neki detalji zbog grešaka samog modela.

C2

Novi Lion's City solidno izgleda, ima tu još nekih mušica koje bi se trebale riješiti update-om.

Lion's Driver

Ja ko ja prvo gledam vozačev prostor jer ako igram tu igru igram obavezno iz prvog lica ili nikako.

Prvo mi nije jasno čemu tolika razlika u plastici na vrhu table i ostatka... Kao da je bijele ili sivkaste boje a u stvarnosti je ili crna ili tamno siva.

Drugo... da li postoji tahograf? Obično je lijevo od volana gdje je ta praznina. Možda je pomaknut.

Treće što bode oči je kasa. Totalno neprirodno da bude na takvom stupu umjesto na svom postolju. U stvarnosti, u Njemačkoj kase su gotovo u svakom slučaju na svom postolju i mogu se skinuti kroz 10ak sekundi.

Inače model je vrlo dobar ovako naizgled i svaka čast autorima. + tome ima licencu za razliku od 0305 ili Hochbahnovih Mercedesa koji idu uz HH.  thumbs

Vk01

Malo da oživimo i ovu temu.
Ova legenda malo da razbije monotoniju u ovoj temi

Lion's Driver

od kad nema mene u temi nema ni novosti  ;D

Vk01

Danas radne sate skupljamo s ovom imitacijom Sanosa, ali ako uhvatim vremena mogao bi i postati pravi Sanos


C2

Još jedan zanimljiv model. Riječ je o modelu MAN A78. Dostupne verzije vrata 1-2-0, 1-2-1, 2-2-0, 2-2-1. Također je moguće odabrati Voith ili ZF. Na mojim slikama je verzija 2-2-0. Model je u beta fazi. Autor kaže da će poraditi na nekim stvarima koje će ažurirati u updateovima koji bi trebali u budućnosti doći. Model je funkcionalan i dobro ga je voziti.

Mercedes bus

Imam jedno pitanje,
kako uspijete staviti što god hoćete na displeju od autobusa npr.(kvar,garaža)

Mercedes bus

Evo malo Citara na 109 ;)

Mercedes bus

slike

C2

Citaro C2 G NGT.

zag

Bus je privatne modifikacije i mapa je Waldhofen 2013, stvarno odlična mapa :D

KrutterDan

#882
Evo upravo završio rutu 76 na Grudorfu s Legendom :D
Pa nek se sad malo odmara :D pivkan
Bok, Ljudi! Ja sam KrutterDan! :D
Volim autobuse posebno Mercedese.
Igram igrice sa autobusima.
Neke od njih:
OMSI 2 (Ne igram više)
Fernbus Simulator (Više ne igram)
Proton Bus Simulator Urbano (OMSI 2 Na mobitelu)-(Ne igram više)
Moj YT kanal: KrutterDan

renivias

564 u garaži  kava

C2

577 na 116  ;D