MB Reisen, Prnjavor

Autor lav, Srpanj 11, 2008, 13:21:44

lav

MB Reisen
Prnjavor, Svetog Save bb
tel. +387 51 863604


















Mercedes

Otkako je šef prošle godine tragično smrtno nastradao ova firma nije ista

aaaaa

Citat: Mercedes  u Siječanj 07, 2009, 16:36:22
Otkako je šef prošle godine tragično smrtno nastradao ova firma nije ista

daj kakvih dodatnih informacija o firmi i šta se desilo šefu?

Mercedes

Šef je prošle ljeto poginuo u saobraćajnoj nesreći autom u austriji, zvali su ga bijeli i bio je jedan od pošteniji privatnika što je u ovom poslu teško naći.

aaaaa

šteta zaista .....
pa šta su vozili redovne linije ili vanrednu vožnju?
Jesu li imali još vozila osim ovog?

Mercedes

Voze još uvjek neku redovnu liniju iz prnjavora za bregenz, sada posao vodi bratić od tadasanjeg šefa, imaju jos jednog neoplana 316, setru kratku 215 i vanhola eos tako nešto

Dado_toping

#6
Smiljic kupio ovu gore Setru ;)

Mercedes

cujem da je scaniju dao za ovu setru i dobio jos para

transturist

Jeste dao Scaniu. Ja sam je vidio na parkingu MB reisena u Prnjavoru i odmah sam pomislio da je u pitanju neka zamjena.

boba

Vlasnik skanije je Gajic Mladenko,koji je prije vozio za MB REISEN a sad vozi za Krajisnika.

Mercedes

ima li iko sliku od te scanije???

GAJIC PREVOZ

#11
ja cu postaviti slike skanije firma je posebna sada se zove BUS PREVOZ GAJIC TEL  U BIH 065 529 718 I 065 438 643 A U AUSTRIJI 06643387546

boba

BUS PREVOZ GAJIC ne postoji,doticni je vozio za MB REISEN,sad vozi za krajisnika,ko ne vjeruje ,nek provjeri.

Dado_toping

Citat: boba  u Kolovoz 17, 2009, 15:07:26
BUS PREVOZ GAJIC ne postoji,doticni je vozio za MB REISEN,sad vozi za krajisnika,ko ne vjeruje ,nek provjeri.

Sad u nedelju je bio iza mene na G.P.Gradiska i isao je za Kraisnika sa Scaniom Irizar

busfan

Citat: Dado_toping  u Kolovoz 17, 2009, 22:23:51
Citat: boba  u Kolovoz 17, 2009, 15:07:26
BUS PREVOZ GAJIC ne postoji,doticni je vozio za MB REISEN,sad vozi za krajisnika,ko ne vjeruje ,nek provjeri.

Sad u nedelju je bio iza mene na G.P.Gradiska i isao je za Kraisnika sa Scaniom Irizar

A sta je sa Krajisnika, on ima(o) nekoliko Setri 215???