Kantić touristik – fotografije

Autor busfan, Prosinac 01, 2007, 14:32:52

The_Dubster

Danas sam pričao sa vozačem ovog sky-ja i ponovo se na djelu uvjerio da su jako ljubazni :D

amar

ma stvarno su profesionalni, sutra idem pokusati uhvatiti bus za berlin ...

The_Dubster

Citat: amar  u Svibanj 28, 2010, 20:59:04
ma stvarno su profesionalni, sutra idem pokusati uhvatiti bus za berlin ...

na parkingu ga možeš zateć, barem sam ga ja uhvatio oko 10 pa do 13, kad kreće :)

Man lion's coach

ljubaznost, pa to je cilj svake firme, mozes nekad zadestiti na vozaca koji ima jako los dan, ali sigurno kad ides u prodavnicu prvo sto mozes primjetiti jest ljubazost, pa tako da je malo danas neljubaznih vozaca, konkurencija je jaka bas kao sto elvis jednom rece borba za svakog putnika, a da bi taj vozac dobio platu mora voziti putnike naravno  ;)

amar

Evo sta je Michael Rougraff na FB grupi Kantic postavio i ispod slike napisao, kako sam skonto na njegovom profilu, to je stariji njemac, takodjer shole, vozi setru, i da srece buseve kantic na cestama i da je odusevljen, bas je kantic postao bred, europski vozaci zapazaju tu firmu i pamte


The best coaches in BIH! It's great

Man lion's coach

Jos sam garazne brojeve da se ove setre nekako mogu raspoznati osim po reg.tablicama  ;)

kilometar

Citat: balja  u Svibanj 28, 2010, 23:55:00
Jos sam garazne brojeve da se ove setre nekako mogu raspoznati osim po reg.tablicama  ;)
Cini mi se da garazni brojevi postoje i egzistiraju samo na ovim nasim balkanskim prostorima.To jednostavno nije pravilo i trend na zapadu.Pogledati velike prijevoznicke kompanije u Njemackoj, Francuskoj, Austriji itd. ;)

amar

ma ja nebi volio da se pojavi na ovim busevima g.b. , nekako mi to ono, nije to za ove buseve, ko da koga interesuje koji je garazni broj, vlasnik zna koji j koji i kliko ih ima, i to je to , sta ce im g.b. , neke brojke lijepiti po busevima ...

amar

ovaj Michael Rougraff je Francuzski vozac, i ovo je napisao na svom FB profilu, jer sam ga vec doda, naravno na Francuskom je napisao kao ispod kantic touristik group objasnjenje sto se uclanio u gruou, naravno pomocu google translate sam preveo, jer neznam francuski ... "Velika tvrtka iz BiH, sa super opremom i autobusima, često susrećem na njemačkim jeziku autocestama"

Tomek

Citat: kilometar  u Svibanj 29, 2010, 00:17:26
Citat: balja  u Svibanj 28, 2010, 23:55:00
Jos sam garazne brojeve da se ove setre nekako mogu raspoznati osim po reg.tablicama  ;)
Cini mi se da garazni brojevi postoje i egzistiraju samo na ovim nasim balkanskim prostorima.To jednostavno nije pravilo i trend na zapadu.Pogledati velike prijevoznicke kompanije u Njemackoj, Francuskoj, Austriji itd. ;)

Nije točno. To ovisi od prijevoznika do prijevoznika kao i kod nas. Koliko sam vidio veći prijevozniki u inozemstvu ako nemaju garažne brojeve imaju registracije po redu(nešto kao Croatia bus kod nas). Jednostavno tako je lakše ;)

kilometar

Citat: Tomek  u Svibanj 29, 2010, 11:43:03
Citat: kilometar  u Svibanj 29, 2010, 00:17:26
Citat: balja  u Svibanj 28, 2010, 23:55:00
Jos sam garazne brojeve da se ove setre nekako mogu raspoznati osim po reg.tablicama  ;)
Cini mi se da garazni brojevi postoje i egzistiraju samo na ovim nasim balkanskim prostorima.To jednostavno nije pravilo i trend na zapadu.Pogledati velike prijevoznicke kompanije u Njemackoj, Francuskoj, Austriji itd. ;)

Nije točno. To ovisi od prijevoznika do prijevoznika kao i kod nas. Koliko sam vidio veći prijevozniki u inozemstvu ako nemaju garažne brojeve imaju registracije po redu(nešto kao Croatia bus kod nas). Jednostavno tako je lakše ;)
Volio bih da mi konkretno navedes bilo kojeg veceg prijevoznika u zapadnij europi koji ima garazne brojeve na svojim vozilima(busevima).Sto se tice registracija(brojevi po redu)s tim se slazem. ;)

The_Dubster


amar

#237






















The_Dubster

Ma slike su za 10!

Mislim da smo prekucali Kantića, imamo svaki bus iz gotovo svih uglova slikan :D

amar

ovo su za sada zadnje slike od francuza , dok mi neposalje na mail jos ... stvarno su mu dobre slike ..