Rashodi, posudba i selidba vozila između pogona (2)

Autor lovac27, Svibanj 24, 2016, 21:54:12

MAN truck bus

A što je sa 35? Bio je sređen, a nisam ga nigdje vidio, čak mislim da mu nije produžena registracija.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Tomek

U ARZ-u već 6 mjeseci je gbr 35, ne zna se gdje je zapelo.

MAN19464

Gb. 678 i gb. 76 na posudbi u pogonu autobusa Velika Gorica

Majstor

Samo mi sudite pošteno !

Portos


PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

Portos


PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

Tomek

Ekipa iz Gorice, jesu li onda 103 i 885 rashod i jel stoje u garaži u VG?

lovac27

Citat: MAN19464  u Studeni 23, 2021, 15:52:01
Gb. 678 i gb. 76 na posudbi u pogonu autobusa Velika Gorica
Nisam vidio gbr. 76 u VG kako je rečeno da je na posudbi,ali jesam 77 jučer na lin.310.

Tomek


Majstor

Samo mi sudite pošteno !

Tomek

Zna li se što je sa Cacciamalijima? Nijedan više ne vozi?

Majstor

Stražnji dio rešetke šasije pojela hrđa /onaj dio iza zadnje osovine / tako da se zadnja stijena drži samo na krovnom dijelu
Neke su popravili / izrađen novi dio rešetke/ a neki ne ?
Samo mi sudite pošteno !

NP-549

Standardna njihova boljka. Vjerovatno je i pod trul skroz,  od vozača prema nazad.  Tako nesto se popravlja samo u nedostatku minibusa, a mislim da to u ZET-u nije sada slučaj.
Se zna možda koliko su prešli ?  Kod nas rekorder Cacciamali #111 ima 800 hiljada, a plinska Kapena #206 ima oko 360.000 km

Portos

Citat: Tomek  u Prosinac 01, 2021, 23:36:36
Zna li se što je sa Cacciamalijima? Nijedan više ne vozi?
Vidio sam dva komada 1.11. parkirana u APD (mislim 604 i jedan ex APP). Bili su kompletni i imali reg.pločice.

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

atr-zgb