Pozdrav ekipa!

Autor Igor Heliox, Kolovoz 04, 2021, 23:57:11

Igor Heliox

Pozdrav svima i hvala na primanju na forum.

Inaće, nisam niti znao da tako nešto postoji kod nas i baš mi je drago da sam na Vas naletio.

Zovem se Igor i  stanujem u Samoboru (ako je tko u blizini raspoložen za kavu, tu sam ;))
Uz buseve sam vezan cijeli život jer sam podrijetlom iz Čazme te su mi i otac i djed bili vozaći i buseva i kamiona u Čazmatransu.
Ja sam valjda prva generacija u obitelji od osnutka Čazmatransa koja nije išla u tom smjeru... (Šta ćeš, izrod  ::|)
Uz buseve i kamione sam u zadnje vrijeme vezan i profesionalno što mi dođe kao povratak korjenima, samo ne u pogledu klasičnih buseva,
nego infrastrukture za punjenje električnih buseva.
Naime, radim kao BDM za Jugoistočnu Europu za največeg svjetskog proizvođača punionica za buseve (neću reklamirati da ne dobijem ban ;D).
Ako bude tih tema na forumu, drage volje ču pridonjeti sa fotkama i informacijama jer sam obišao najveće svjetske depoe za punjenje buseva
u Eindhovenu i Amsterdamu tako da se nađe materijala. :)

Mislim da je dosta za predstavljanje, ako koga još što zanima, pucajte. :)

Pozdrav svima još jednom i živili! pivkan

Dreamwalker

Pozdrav i dobrodošao ;)

Prema ovome što si nam u uvodu napisao vjerujem da imaš puno korisnog i nama zanimljivog materijala za podijeliti. Iza dvije generacije u Čazmatransu sigurno je ostalo starih slika i informacija o starim autobusima. Ako ima, zaviri u obiteljske albume jer jedva čekamo vidjeti te slike. Možda ima nešto i o nekim drugim prijevoznicima iz tog kraja.
Nadalje, mislim da bi jako zanimljivo bilo upoznati se s tehnologijom vezanom uz električne autobuse pa budi slobodan upoznati nas sa svime što znaš o tome jer struja je definitivno budućnost.

Tako da samo pucaj ;)
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421