Vranicatrans, Gornji Vakuf-Uskoplje

Autor sk007, Rujan 25, 2008, 14:11:00

sk007

Vranicatrans d.d.
Gornji Vakuf - Uskoplje, Trnovačka bb
tel. +387 30 494397



Vozni park:

Setra S 250 Special
Setra S 212 H
TAM 260 A 119 T
Higer
007

erobuss

#1
VRANICATRANS d.d.
Trnovačka bb Gornji Vakuf - Uskoplje
Federacija BiH

Imaju jednu Setru S250 Special, ex Deutsche Touring... Za ostalo nisam siguran

Tomek

Nije Travego, ali Vranicatrans je stvarno kupio novi autobus.. Večeras sam ga prvi put vidio, radi se o novom turističkom Higeru, nije midi, ali mislim ni da nije 12m, nego da je 11m, izgledao mi je mrvicu kraći od ostalih autobusa.
Imam i dvije slike, ali ih ne mogu sad staviti. Ugl. bus izgleda prilično dobro, naprijed ima led diode u stilu novog Audia A4 i izazvao je priličan interes večeras na AK Zagreb. Dok je čekao polazak za Ramu došli su ga gledati i vozači Globtourova 2 Siderala koji su isto čekali polaske. Ugl. makar je Kinez, bilo je vrijeme da Vranicatrans kupi nešto novoga, tako da palac gore ovoj tvrtci!

busfan

Ima i Vranica komerc isto iz Uskoplja vidajam njihove nove Actrose, pa da sk007 nije nesto zamijenio ;)

Tomek


trucker

Negdje krajem ožujka u tomislavgradu ovaj je ostao u kvaru.Nije bas stručno uslikano pa se ne vidi dobro,ali prednji desni točak je u zraku a zadnji lijevi kraj je "sjeo"na zemlju ;D ;D ;D



Tomek

Večeras se u Zagrebu budući da je gužva zbog sutrašnjeg praznika pojavila Setra Special -- no iznenađenje je to što je prefarbana i izgleda super


elvis

Ona je izgleda uradjena po uzoru na Higera,i meni se svidja boja

Tomek

Koliko god ne volim Kineze, ovaj Higer mi se poprilično sviđa, a mislim da je i bojanje pogođeno.. Frend koji je bio samnom kad sam ovo slikao mi je rekao da ga je za Kineza prilično iznenadio jer uživo izgleda bolje i od Temse, a i od nekih zapadnih autobusa


Tomek


Tomek

Večeras prije polaska za Ramu ekipa na brzinu mjenjala prednji desni kotač na novom Higeru.

Tomek

Obnavljaju sve u 16.
Neki dan Setra S212H se pojavila u Zagrebu u novom bojanju




steyr1985


erobuss

Posljednje tri fotke napravljene su kroz sat vremena! Styer slijediš me   :D

Tomek