Ortran, Orahovica [SL]

Autor autobusi.org, Prosinac 02, 2007, 00:10:21

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

mate

Starliner danas parkiran na setalistu uz Savu




Berlingo

Evo sa zaostatkom jedna od proslog ljeta s Omislja.

buSHunter795

Na prijašnjim slikama Bovice se ne vidi, ali ima vrata iza stražnje osovine  :D ;)

TomoM

Bova jučer napunila prvi milion kilometara. Dobio sam jučer slike. Slabo se vidi, ali ipak je zanimljivo.

tomo

NA-295-AV najvjerojatnije vozi 21.4. za Veronu i Rim

tomo

#21
Citat: 1142007  u Siječanj 22, 2010, 09:26:04
U prijepodvnevnoj šetnji preko AK Osijek, zabilježio sam sljedeće :

i MAN SL 283




A čiji je ovo plavo-bijeli Cityliner na osječkom AK - peron 2?

Pozega

#22
"Ortran" Orahovica.
Mislim da se radi o njihovom spacelineru.

TomoM

Citat: Pozega  u Siječanj 22, 2010, 13:20:39
"Ortran" Orahovica.
Mislim da se radi o njihovom spacelineru.

Definitivno Ortran.

Tomek

Da, to je Ortran, ali nije Spaceliner nego Cityliner. Vjerojatno jedan od ona dva bijela samo što je dobio novi logo. Probajte ga dečki iz Osijeka uloviti ;)

TomoM

Citat: Tomek  u Siječanj 22, 2010, 15:08:07
Da, to je Ortran, ali nije Spaceliner nego Cityliner. Vjerojatno jedan od ona dva bijela samo što je dobio novi logo. Probajte ga dečki iz Osijeka uloviti ;)

Sad je kasno da zovem nekog iz Ortrana. Savahili in the morning zovem. Ali Spaceliner je godina s tim bojama. Dio autobusa što se vidi ne pokazuje puno, jer space i city su većim djelom isti.  Nemogu točno reći da onaj jedan  city što  je ostao nema iste boje kao space. Drugi city je izvrnio osječke navijače. Imam slike negdje.

I molim da se tema pošto nije o Panturistu prebaci kod prijevoznika iz Crkvara.

tomo

i danas Ortran u Osijeku kao ispomoć Panturistu, danas Starliner, liniju nisam vidio....

TomoM

Sad sam maloprije pričao s jednim iz ortrana. Bova je za vikend bila u Beču a ovi ulijeću u linije Panturistu. Dali je ono bio Space neznam jer jedini City koji imaju je sličnih boja kao Space.

Tomek

Jel znaš koji Cityliner se prevrnuo?
Što se tiče onog busa na kolodvoru ono je 100% Cityliner jer ima straga jednu malu rešetku više koju Spaceliner nema, a i po boji se može primjetiti da ono nije njihov Spaceliner.

mate

Cityliner danas u Sl.Brodu