Displeji na autobusima

Autor tomobrad, Prosinac 02, 2007, 20:38:00

vrba


smogovci.bbb2

Osim što 42 vozi na 166 napokon su stavili službeni naziv linije i prema GLK, sad u gornjem redu piše ZAGREB a ispod Glavni kolodvor (linija kao i 164 dijelom prolazi kroz Zagrebačku županiju) pivkan
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

vrba

555 je dobio LED displeje, danas je na 215.

smogovci.bbb2

Ne kužim te lumene iz ZET-a, po kojim parametrima odlučuju na koji će stari bus123 ugraditi novi display ??? Evo, recimo u APP su ih stavili na solaše koji su završili u VG i sigurno idu prije u rashod nego zglobni Citari na kojima isto ne rade displayi (recimo na 182 prednji) ali njih ne mijenjaju ::|
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

vrba

A meni nije jasno zašto 179 nije dobio nove displeje jer mu prednji Bog zna koliko godina ne pokazuje broj linije...

Citaro G Facelift gbr.185

Citat: vrba  u Kolovoz 13, 2021, 17:30:00
A meni nije jasno zašto 179 nije dobio nove displeje jer mu prednji Bog zna koliko godina ne pokazuje broj linije...
Jedno 5 - 6 godina nema ispis linije  rofl

smogovci.bbb2

Danas na 118 vozi 238. Međutim, ostao mu ispis sa prve vožnje na 132 good_boy
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

ChRiStIaN

Na 238 i dalje display u kvaru. Pokazuje liniju al 2 ili 3 puta. Ne citljivo.
@ Autobusi Hrvatska @

Skankhunt42

#563
Vrhunski display. Putnici su sigurno sretni jer ih se ovako informira.

Slikao kolega.

ante_os

Pa ima dolje papir pa ljudi vide koja je linija. Iako je vidljivija ona tabla od prije što se koristila, ali tko zna gdje je to. No s druge strane, ne vjerujem da će dugo vozit s takvim displejem.

MAN truck bus

Čini mi se da jedno 3 mjeseca već vozi sa takvim displejom. th-down
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Melisa Kodžoman

Citat: ante_os  u Rujan 15, 2021, 19:10:11
Pa ima dolje papir pa ljudi vide koja je linija. Iako je vidljivija ona tabla od prije što se koristila, ali tko zna gdje je to.
Na te papire 100% slučajeva nitko ne obrati pažnju jer nitko ne misli da na njemu piše broj linije. Svašta se u ZET-u čuva pa tako i table, ne znam zašto se ne koriste, ali vidljivije su iako se ni na njih baš previše ne obraća pažnja i često pitaju vozača za broj iako bude tabla. A ovo da se displeji sporo, odnosno uopće ne popravljaju pravi su dokazi 179, 164, 238 i ovaj 192.

STress

Citat: Melisa Kodžoman  u Rujan 15, 2021, 20:00:49
Na te papire 100% slučajeva nitko ne obrati pažnju jer nitko ne misli da na njemu piše broj linije. Svašta se u ZET-u čuva pa tako i table, ne znam zašto se ne koriste, ali vidljivije su iako se ni na njih baš previše ne obraća pažnja i često pitaju vozača za broj iako bude tabla. A ovo da se displeji sporo, odnosno uopće ne popravljaju pravi su dokazi 179, 164, 238 i ovaj 192.

...i 123, i 131, i 176...

Portos

Citat: STress  u Rujan 16, 2021, 09:32:43
...i 123, i 131, i 176...
Melisa piše o autobusima a ti očito spominješ linije.

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

tatratram

Kamo to ide ovaj bus? Nikad čuo za tu ulicu...  ???  ;)