Čazmatrans Vukovar – fotografije

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 01:01:04

sniff

Ako se još slabo vozi i Osijek-Beograd (Novi Sad), čemu tolike prinove ? Gdje vozi većina međugradskih autobusa ? Za 2* dnevno Zagreb-Vukovar, Osijek-Vukovar, sezonske linije za Dalmaciju i županjski lokal, postojeća kvantiteta je naizgled sasvim dovoljna. Mislim, odlično je što se podmlađuju, ako se ovakvo održavanje nastavi iste Setre će bez sumnje dobro izgledati i za 8 i 10 godina. Samo mi nije jasno koja je potreba za njima budući da je i ČZM VU gradski prijevoz upitan, a u ovoj situaciji niti povremeni prijevoz nije neki izvor prihoda...

Doki21

#946
Dosta međugradskih autobusa je otišlo u Županju tako da čak malo i fali autobusa barem međugradskih tako san primijetio da u zadnje vrijeme visoko turistička klasa vozi lokal mislim toga je i prije bilo ali ne toliko u Vu su ostala od 10 conecto-a samo 4 ( dva su rahodovana 3 ili 4 su u Županji izgleda da je I jedan regio i trendliner su završili u Županji i opet većina lokala spada na visoku klasu) ali eto i tu prihoda iz Županje jer to sve ide u blagajnu Vukovaraca čemu tolike prinove,mišljenja sam da će neki stariji autobusi kao npr.N1116 se neće još dugo zadržat u Vukovaru ili skylineri,skylineri jedino voze za Osijek i Zagreb i eto sezonske i to je to što oni voze.Mene samo čudi da nema međugradskih prinova jer tu nije baš najbolja situacija bar što se tiče broja autobusa ali barem održavanje istih je na jako visokoj razini ali mislim da i conecto-i polako počinju davat svoj maksimum jer ipak su to autobusi koji imaju 20 godina i sigurnu milijonksu kilometraži jer od kad su došli ne gase se,stalno su u pokretu,mislim da će se u skorijoj budućnosti  morati naći zamjena za conecte.

Što se tiče gradskog prijevoza on je što će tiče voznog parka odličan 1 otoka kent c,2 man lions cityija i 4 classica,iskreno mišljenja sam da bi se čazma mogla od sljedeće godine koncesija mogla ponovno bit u rukama Vukovaraca jer mislim da je I grad uvidio da ljudi više koriste čazmu za prijevoz nego SB doduše je jeftinije ali opet je i  usluga bolja sa SB-om putuju samo oni koju imaju pravo na besplatnu kartu barem sam tako primijetio.

Evo iz prve ruke mogu reć pošto se vozim s  oba prijevozika da je kod čazme puno bolja usluga:čisti busevi,uredni, još su i kupljeni novi dok kod Slavonije potpuno druga priča busevi prljavi fali jako puno djelova unutra u jednom od cityja fali poklopac od klime gore može se vidjet cijela klima i obavit servis usput tako da eto nije da favoriziram čazmu ali mislim da mogu rec čija je usluga bolja jer koristim usluge od oba prijevoznika,eto sa SB-om putujem u školu,a sa ČZM na praksu tako da prijeđem dosta kilometara da mogu donijeti neki sud. :)

Eto oprostite na malo dužem postu. ;)

Majstor

Slavonija bus vozi gradski prijevoz koji sufinancira grad - škola i umirovljenici te socijala
Cazma vozi radničke karte
Samo mi sudite pošteno !

Doki21

Petica danas za Zagreb,pozdrav vozačima :)

Promatrač

Citat: Doki21  u Studeni 24, 2021, 09:56:05
Dosta međugradskih autobusa je otišlo u Županju tako da čak malo i fali autobusa barem međugradskih tako san primijetio da u zadnje vrijeme visoko turistička klasa vozi lokal mislim toga je i prije bilo ali ne toliko u Vu su ostala od 10 conecto-a samo 4 ( dva su rahodovana 3 ili 4 su u Županji izgleda da je I jedan regio i trendliner su završili u Županji i opet većina lokala spada na visoku klasu) ali eto i tu prihoda iz Županje jer to sve ide u blagajnu Vukovaraca čemu tolike prinove,mišljenja sam da će neki stariji autobusi kao npr.N1116 se neće još dugo zadržat u Vukovaru ili skylineri,skylineri jedino voze za Osijek i Zagreb i eto sezonske i to je to što oni voze.Mene samo čudi da nema međugradskih prinova jer tu nije baš najbolja situacija bar što se tiče broja autobusa ali barem održavanje istih je na jako visokoj razini ali mislim da i conecto-i polako počinju davat svoj maksimum jer ipak su to autobusi koji imaju 20 godina i sigurnu milijonksu kilometraži jer od kad su došli ne gase se,stalno su u pokretu,mislim da će se u skorijoj budućnosti  morati naći zamjena za conecte.

Što se tiče gradskog prijevoza on je što će tiče voznog parka odličan 1 otoka kent c,2 man lions cityija i 4 classica,iskreno mišljenja sam da bi se čazma mogla od sljedeće godine koncesija mogla ponovno bit u rukama Vukovaraca jer mislim da je I grad uvidio da ljudi više koriste čazmu za prijevoz nego SB doduše je jeftinije ali opet je i  usluga bolja sa SB-om putuju samo oni koju imaju pravo na besplatnu kartu barem sam tako primijetio.

Evo iz prve ruke mogu reć pošto se vozim s  oba prijevozika da je kod čazme puno bolja usluga:čisti busevi,uredni, još su i kupljeni novi dok kod Slavonije potpuno druga priča busevi prljavi fali jako puno djelova unutra u jednom od cityja fali poklopac od klime gore može se vidjet cijela klima i obavit servis usput tako da eto nije da favoriziram čazmu ali mislim da mogu rec čija je usluga bolja jer koristim usluge od oba prijevoznika,eto sa SB-om putujem u školu,a sa ČZM na praksu tako da prijeđem dosta kilometara da mogu donijeti neki sud. :)

Eto oprostite na malo dužem postu. ;)

Bez obzira na vozni park Čazmatransa u gradskom prijevozu koji ne smiju obavljati, pokazali su se kako poštuju zakone i odluke  ;)

mate

Da razjasnimo - Čazmatrans Vukovar obavlja prijevoz na županijskim linijama za koje ima uredno izdane dozvole u kojima isto tako uredno stoje gradska stajališta u gradu Vukovaru. Da je kojim slučajem VSŽ poništila te dozvole, onda bi se moglo pozivati na to da ČZM Vukovar ne poštuje zakone, ovako sve je ispravno. Sad će netko još optužiti Čazmu da je problem što imaju valjane dozvole za županijske linije.

I da, da ne bi bila paljba po meni - posao mi je takav da s oba prijevoznika surađujem na svakodnevnoj bazi

Doki21

Kolega mate je dobro napisao čazmatrans vozi linije za županijskom dozvolom kako npr. Bus iz Bokšića staje na skoro svakoj gradskoj stanici ili Tovarnika koji isto staje na dosta stanica u Vukovaru ovo je slično tome samo što su u pitanju linije Vukovar-Borovo i Vukovar-Trpinja znači opet okolna sela i to su zapravo linije sajmište-savulja i novo groblje-trpinjska cesta  (tako su se zvale dok su imali koncesiju) sad su samo izmijenjeni nazivi na tablama i voze se autobusima za gradski prijevoz. Čak je ova linija trpinja-vukovar išla samo do kraja trpinjske ceste,a sada ide skroz do trpinje.Tako da tu nema nikakvog kršenja zakona a i da ima mislim da bi sud donjeo odluku u kojoj čazmatrans radi protiv zakona. ;)

NP-549

A da li na tip usputnim stanicama po gradu kupe i putnike na kratku vožnju za stanicu il dvije  ?

Doki21

Citat: NP-549  u Studeni 24, 2021, 20:31:07
A da li na tip usputnim stanicama po gradu kupe i putnike na kratku vožnju za stanicu il dvije  ?

Pa skoro  jer npr. Ovaj bus iz Bokšića od ide do B.Naselja kao i iz Tovarnika bus oni ubiti staju na ajmo to rec stanicama pored glavnih ili bitnih ustanova npr. Bolnica,kaufland,lidl itd ali opet redovno pokupi putnike to su u glavnom učenici ali opet znaju pokupit i stariju populaciju.Primjer gospođa uđe kod lidla i izađe u B.Naselju a to je udaljeno 3 stanice.

Matej

Citat: NP-549  u Studeni 24, 2021, 20:31:07
A da li na tip usputnim stanicama po gradu kupe i putnike na kratku vožnju za stanicu il dvije  ?

Pa i APP Požega kupi putnike s kolodvora pa do obližnjih mjesta s linijama za Zagreb i Pulu.

Doki21

Tourismo danas na AK Vukovar

mate


mate

Jutros iznenađenje na Vukovar - Zagreb; da odmah razjasnimo, gužve nije bilo, a bus je morao svakako u ZG na servis, pa zašto nabijati prazne kilometre kad može povući liniju. Uz sve to, stigao im je još jedan kombi, Renault Master ex. Črnja Tours

Doki21

#958
Coach i N1216  jutros na AK Vukovar

mate

Dvije današnje iz Vukovara, inače Peugeot je ex. Babić Line