Prijevoz radnika, vojni i drugi ugovoreni prijevoz

Autor mb0404, Prosinac 04, 2008, 13:55:45

mb0404

Devic tekstil Teslić prevozi radnike sa nekom Setrom 3, autobus je malo reci da je dobar. Nova Forma salon namjestaja Rudanka prevoz vrsi sa Setrom 215 mislim.
Danas sam vidio neki Marbus vozi vojsku vjerovatno u kasarnu Miljkovac, prije mjesec vozio ih je stari TAM. Specijalna policija vozi se u ISUZU royal, vjerovatno su isli sa gadjanja.






* edit tamlover: molim te pazi kako i šta pišeš, jer nije niko dužan za tobom ispravljati točke, razmake, velika slova i drugo. Također, Armija BiH ne postoji pa je topic preimenovan (za info, sada postoje Oružane snage BiH).


transturist

Građevinska firme TOM-CAT iz Tuzle radnike prevozi ovom legendom.

trucker

07.08.'09.   EUROBUS SOKO-vojne tablice,ali slikano u prolazu pa nije čitljivo.idući put ću pokušati bolje ;) ;D



MILCHO

Niskopodni Neoplan na plinski pogon u vlasništvu Sarajevogasa.

sorry za kvalitet slike

The_Dubster

e jurim jedno mjesec dana ovog ne da mi se uslikat... jednostavno je melem za oči među busevima u sarajevskom svakodnevnici ::|

amar

Širbegović Grupa ima par autobusa za prevoz radnika, kada budem kuci za vikend, pokusat cu ih uslikat, ali nista negarantujem, takodjer imaju u Libiju autobuse za svoje radnike u Libiji ...

mb0404

http://img41.imageshack.us/img41/335/snc00392.jpg
Baja shoes Derventa,nzm samo dal je i Trebavin Steyer dole za prevoz radnika ili onako stoji

elvis

Vlasnik ovog ISUZU-a je Interkomerc Mostar,mislim da inace sluzi za prevoz radnika,a danas vjerovatno vozi donatorsku ili sponzorsku voznju za neki fudbalski klub iz Mostara


The_Dubster



Hotel Terme Ilidža - prevoz radnika i gosta


elvis

Vezano za Isuzu,pripada nekoj skoli koja se nalazi na Alipasinom,ukupno 6 njih je kupljeno nedavno,pored njih imaju i par minibusa

http://sejari.ba/

elvis

Citat: The_Dubster  u Svibanj 10, 2010, 20:39:16
dok ne uhvatim još kojeg, nek stoji ovdje pa otvorimo posebnu temu kad uhvatimo još kojeg

Svih 6 su identicni,razlika u tablicama i imaju jos negdje zaljepljen broj 1-6,treba uslikati minibuseve koje imaju

MILCHO

Ovog UNHCR-ovog Grafa nisam dugo godina vidio, ali eto juče bio parkiran na Dobrinji na mjestu gdje je početkom 2000-tih i krajem 90-tih znao često biti parkiran.



Vjerovatno sad vrši prevoz uposlenika BiH predstavištva UNHCR-a a čini mi se da je krajem 90-tih radio i neke putničke linije.

P.S. neznam jesam li ovo postavio u odgovarajuću temu, ako nisam neka modovi premjeste.

elvis

MILCHO neka stoji u ovoj temi,a mislim da su u UNHCR-u ostala jos 2 Grafa,bilo ih je jos ali su rasprodani na licitacijama,1 od njih je danas u Bregava-transu,a 2 u Konjic-busu

The_Dubster



Nisam uspio vidjet koja je firma u pitanju... Slikan u Vogošći