München (MVG, MVV)

Autor mucoliver, Veljača 24, 2009, 23:34:17

Lion's Driver

E da, da ne misle pojedinci kako u Njemačkoj žive sve sami sveci. Njemačka pomalo postaje Balkan ili ako će mo preciznije nekadašnje Osmansko Carstvo. Naravno ništa u lošem smislu da bih uvrijedio neku naciju ili štagod.  :-\ Moram vrijeđati pojedince koji 100% nisu Njemci. Neki naši s juga. Iskidanih siceva nema, oplate sa krova ne vise al grafiti i naljepnice nisu neuobičajeni uopće glavauzid

smogovci.bbb2

#31
Vidiš se u odsjaju na prozoru good_boy
I koji je sad postupak kad vidiš takvo nešto, javiš u garažu ili garaža sama to vidi i riješi (ukloni)
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Lion's Driver

A jesam da... Moram se šišat  ;D ;D ;D
Nikakva, ako u garaži primjete i obrišu dobro, ako ne nikom ništa. Sinoć sam doveo taj bus u garažu pa ću pogledati jesu li obrisali ako ga opet budem vozio.

Frik85

Citat: Lion's Driver  u Lipanj 01, 2021, 11:54:06
A jesam da... Moram se šišat  ;D ;D ;D
Nikakva, ako u garaži primjete i obrišu dobro, ako ne nikom ništa. Sinoć sam doveo taj bus u garažu pa ću pogledati jesu li obrisali ako ga opet budem vozio.
Šišanje u Pasingu kot Arkadaša 8e :)

Lion's Driver

#240 na 265 i jedan "splitski" detalj  ;D

smogovci.bbb2

Već ste maznuli ratkapu yahoo
Ajde, barem je kotač u boji
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Lion's Driver

Na novom parkplatzu u Gautingu.
Na prvoj slici autobus koji ima svega 6000 kilometara.
Druga slika je 420 koji ja danas vozim. Autobus koji je po svim segmentima zreo za Balkan, nije ni ovdje sve novo i uredno.
Treća slika, inače meni omiljeni prigradski Citaro, iz mog iskustva puno voziviji, lakši za upravljanje i udobniji za vozača od Citara C2.

Inače niti jedan autobus ne može razviti više od 80 kmh pa ako ko primjeti da nema pojas za vozača kada stavljam slike, razlog je taj, autobus iz gradske/prigradske kategorije sa max brzinom ispod 85 ne mora ga imati.

Lion's Driver

o530 LE.... Napokon  ;D

Lion's Driver

#38
"Neue parkplatz" Gauting trenutno.

Prve dvije slike:
#820 koji broji svega 9236 kilometara, jutros sam s njim vozio liniju 936.  Nema mu ni dva mjeseca već je ćošak branika načet, vratašca s dugmetom za vrata su iskrivljena, volan lagano zapinje.  umnik2

Druge dvije slike:
#420. Stroj koji sam vozio protekla dva tjedna pati od kroničnog klicanja. Kada ima zraka voziv je no kada izgubi zrak vidite i sami na slikama, ne treba pričati. K tome kod svakog skretanja škripi kao konj kad rže, kad ga ubodeš u bedro.  >hammer<

Peta slika:
#480 kojeg sam trebao voziti poslije jedan krug linije 966 no neću. Pored slobodna autobusa sa 9236 km da vozim stari. Neću, skuhali su mi kašu linija, čekam na parkplacu 5 sati svoju smjenu i da pored novog vozim stari.... yok.

Šesta slika:
#370. Dobar autobus no s jednom manom. Ne vidi se na slici ali poviše glave vozača je mirisni borić od vanilije. Prošli tjedan sam od usta odvojio kavu radi borića, jedan krug škole me neće ubiti ali jednostavno ljuta potreba. Ne možeš vozit cure od nekih 17 ili 18 godina a da ti prostor smrdi kao poljski WC. Svaka čast za kolegu koji mi neće ni sufinancirat borić ni objasnit curama da ja NE smrdim  ;D ;D ;D Ipak se vidi  ;D

poslijepodne i linije 966 se vraćam na staru 965, s autobusom malo drugačije opreme al relativno novim AIC FA 950 pa možda padne i koja slika  bus123

Lion's Driver

Pa da ne ostanem dužan... AIC FA 950... drugačiji od svih. Nije baš nov, 450 000 na satu ali je kud i kamo bolje opremljen.

-Udobnije sjedalo sa grijanjem i hlađenjem + nasloni za ruku (bez pojasa)
-Bolja i jača rasvjeta kompletnog autobusa, od osnovnog fara do gabaritnog svjetla
-Gumeni obruč volana umjesto plastičnog
-Zračna truba
-Start na dugme, gašenje na dugme
-Tempomat
-Udobnija i viša putnička sjedala

Jedina su mu mana spora vrata, a i traži tu njemačku "haltestellebremse" prije otvaranja, odnosno, može i bez toga al treba čekati 2 sec i držati kočnicu do poda da bi ih otvorio. Naravno i tako kad se otvore kočnica se sama uključi.

VanhoolTX







Te pomalo neuspjela novog City-a


smogovci.bbb2

Novi zglobni MAN je hybrid ???
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Marko NS

 Koliko sam razumeo svi Autobusi su im sad Hybridi nema vise klasicnog Dizel motora kod novog Lions City.

VanhoolTX

#43
Slike su starije

smogovci.bbb2

Maštam, ZET-ov solo Citaro na liniji 177 za Gornju Bistru :'(
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza