Autobusi nepoznatih vlasnika sa BIH tablicama

Autor maky, Prosinac 22, 2007, 17:38:17

CroHerc

To te ja pitam . TMT Ljubuški je imao ovakvog sivog , ja mislim da je njihov , a i prošle zime sam vidio u Čitluku njihovu setru 215 ali mislim da je bila H .

trucker

moguće...nisam firmu vidio a bio je  parkiran ispred općine

neoplan fahrer

>>MI SMO VOZAČI SVUDA U SVIJETU GDJE GOD DOĐEMO - ONI SU ŠEFOVI SAMO U FIRMI<<

trucker

ovo sam uslikao u fojnici početkom 7.mjeseca.predaleko da bi vidio firmu, pa ako netko pozna neka ga svrsta gdje pripada

i dobro bi bilo da se može nešto postaviti na forum,ovako ako bude ikakvih preinaka na photobucket accountu-nestati će slika >:(




Neo

Ja mislim da je ova setra nekad pripadala Medex Turs iz Tuzle i prodavala je se jedno vrijeme na autopijaci...
je zakon

arsenal


busfan

Ako sam dobro vidio firma se zove Bakal-Touring ??? ali nisam 100% siguran bio sam prilicno udaljen

doBUS

#37
Citat: busfan  u Listopad 11, 2009, 14:29:45
Ako sam dobro vidio firma se zove Bakal-Touring ??? ali nisam 100% siguran bio sam prilicno udaljen

Bukal trans
http://www.autobusi.org/forum/index.php?topic=848.0

busfan


doBUS

Citat: busfan  u Listopad 12, 2009, 12:46:27
I ja sa to pomislio, ali nije to ta firma

Ja sam ovu setru jedanput vidio na Banji Vricici dovezao neke fudbalere.Iznenadio sam se kad sam ga vidio sa Touring logom ali na vozackim vratima pise crvenim slovima Bukal Trans

T.M.T. tours

sivi sprinter je od Voyager travel i na prodaju je, nismo mi imali nikada sprintera,tek smo ovo ljeto uzeli sivoga vw lt.

steyr1985

Citat: steyr1985  u Srpanj 23, 2009, 22:03:48
Ovaj Sprinter je često parkiran na putu Metković - Ljubuški ( mjesto Hardomilje )  a gazda prije ovoga Sprintera imao je Setru 215 HD na kojoj je pisalo ime firme Voyager travel e da li se i sada tako zove  firma neznam.

vollwy

Sokobus Mostar. Proizveden je relativno mali broj tih autobusa početkom 00

The_Dubster

hvala na pojašnjenju, a ne znaš šta radi koga prevozi i to?

aaaaa

Citat: The_Dubster  u Prosinac 19, 2009, 21:30:57
hvala na pojašnjenju, a ne znaš šta radi koga prevozi i to?

prevozi radnike sarajevskog Milkosa koji je član SINALCO odnosno Teloptic grupacije...