Omega bus, Čavle [RI]

Autor Tomek, Svibanj 31, 2009, 15:34:00

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

mate

Danas oko 14 h na ulasku u HR


shef

Nešto su lijepili po njemu...

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Shole

Kakve veze ima grčko slova Omega sa kompasom ?

BTW,  Auwerter 404 je poljepljen u all-over BAUHAUS

travego33

Jedino što meni pada napamet je to da znam da Omega proizvodi satove pa možda proizvodi i kompase

Shole

Ne kažem da nema veze, samo ja nemogu nać zajedničku točku.  Uglavnom,  s kojim god razlogom da je ovo naljepljeno nije bitno, OK izgleda i puno je bus ljepši nego kad je čisto bijeli

shef

I sprijeda ima tabelu Bauhaus; probat ću saznat da li vozi njihove radnike ili je to linija za kupce; ili tek reklama:

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Shole

Bit će da je samo reklama.  Jer ako vozi kupce bilo bi izreklamirano svukuda (radio, novine, letci, web stranica Bauhausa....),  a opet ako vozi radnike malo mi je preveliko vozilo.  Ovaj bi mogo vozit cijelu Ind.Zonu na posao, a ne 1 dućan.

shef

Ipak vozi kupce za Bauhaus.

Poslano sa mog HUAWEI G6-L11 koristeći Tapatalk

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

frukec


5AR


Bari

#42


KREPAT MA NE MOLAT !