Slike iz 2008.

Autor shef, Siječanj 02, 2008, 10:42:17

Krpan

111 i 470 na putu u Opatiju














Krpan

418 na Marčeljevoj Dragi











Krpan

Evo malo sam prošetao do Opatije (via Matulji) a nisam mogao da nešto ne okinem

688 skreće za Opatiju


696 na 30-ci


"Papamobil" u Matuljima


630


619 u Opatiji


688













shef

Halo, servis, do kad će 696 vozit sa papirnatim displejem?
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

ikar

Citat: shef  u Travanj 19, 2008, 14:33:19
Halo, servis, do kad će 696 vozit sa papirnatim displejem?

Ionako mu ni ne treba, osim linije 30 samo jedan đir na 10a. Za onaj hibrid od linije (Rijeka-Stupari-Brnčići-Kastav) su ionako uduvijek stavljali neku prastaru tabelu.

kico101

Ako je tako, onda neka ukinu display i na 611, ionako je uvijek na 10-ci ( uglavnom ). ::|
Ako postoji, treba raditi, ali u Hrvatskoj uvijek postoji druga logika. Treba reći da postoji problem s displayima i gotovo.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Krpan

452 na Školjiću





536



610 na Slatini



Krpan

Par fotki kjameta kod Tehničkog faksa. Voda izbila šaht i odma nastala nova Rječina na cesti.

Krpan


Krpan

1A na Zametu



1A Baredice

ž


Krpan

Par današnjih

584 sa novom bojom branika





638 kod Thničkog faksa


Krpan

109



704 sa pokvarenim displejem



616 na kolodvoru



421 je nešto sve ćešće u gradu


Krpan

#42
658 kod Indexa



446


638


625

i na kraju 599

Jean

Slučajno ili namjerno, ovaj garažni broj nije uvršten u popis (.xls). Svakom putniku dvojke (zapadni dio) budi nostalgiju:



Naravno, davno je rashodovan, ali ovo što je ostalo još uvijek podsjeća na neka prošla vremena...

NP-549

NE radi mi net doma, pa se tu itamo logiram drugdje.  Od silne galame na kraju nigdje ne vidim specijalne slike od prošle nedjelje kad je bilo "homo si teć".   Imam ja nešto sitno uslikano, pa kad osposobim mrežum eto i slika.