Slike iz Zagreba 2010.

Autor Berlingo, Siječanj 01, 2010, 03:58:53

Shole

E da mu je ručni  mjenjač

conecto

Ma dobar je i ovaj automatski samo da je onaj sa 6 brzina umjesto samo 4.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Shole

Da, imaš pravo.  S obzirom kakvih sve jarana ima, bolje da je automatic pa će lamela malo potrajat

421

Imaš pravo, na jednom petgodišnjaku je već treći kpl. košara, lamela , druklager.
Bio je dobar dok ga je vozilo nekoliko vozača, no kad su počeli  voziti svi, eto posljedica.
Nažalost naši  ne uče iz vlastitih grešaka.
A bus nema puno km. Posudiš Chuck Norrisa za rješavanje problema?
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Tomek

#34
Fotka Meštrovićeva MAN-a NL 262 koji je nadavno obojan u isto bojanje kao ZET-ovi autobusi prebačena u Meštrović temu..

mate

Jedna vecernja iz Zagreba, Gbr.186



preuzeto s: 24sata.hr

manoplan


conecto

Citat: mate  u Veljača 11, 2010, 21:30:23
Jedna vecernja iz Zagreba, Gbr.186



preuzeto s: 24sata.hr

Ova slika zapravo pokazuje kako osobni auto smeta autobusu na zasnježenoj cesti dok se vuče po njoj. Svakodnevna stvar ovih dana!
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

manoplan

Citat: conecto  u Veljača 14, 2010, 10:55:37
http://i285.photobucket.com/albums/ll78/mate88/mb.jpg
Ova slika zapravo pokazuje kako osobni auto smeta autobusu na zasnježenoj cesti dok se vuče po njoj. Svakodnevna stvar ovih dana!

Terenac na slici zaista smeta, jer bi slika bez njega bila fenomenalna. Inače, obojica stoje i čekaju da se otvori semafor  ;D

conecto

A točno, vidi se semafor gore iznad, očito sam ipak bio u krivu, ali auti na snijegu ovih dana stvarno dave previše na cesti pa nesigurni pojedinci ili nepripremljeni auti za ovakve uvjete ometaju sve ostale. Policija bi morala malo bolje kontrolirati promet u ovakvim uvjetima i svakako isključivati iz prometa barem ove na ljetnim gumama (bilo bi tu i naših buseva).
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

mate

E da se provodi malo zesca kontrola drzavni proracun bi se brzo napunio ;D
A, zbog ovakvih slika volim fotografirat, samo nadam se da cu bit i ja u mogucnosti napravit ovakvu sliku ;)

manoplan

Garažni 26 večeras na okretištu Gornje Vrapče.
Vozio naš kolega zetovac


Berlingo

Citat: mate  u Veljača 14, 2010, 13:18:39
E da se provodi malo zesca kontrola drzavni proracun bi se brzo napunio ;D
A, zbog ovakvih slika volim fotografirat, samo nadam se da cu bit i ja u mogucnosti napravit ovakvu sliku ;)
Ne mogu a ne presutiti ovo. Lijepo napisano. 14.12. sam bio malim autom u Zagrebu. Par dana prije toga sam stavio 4 zimske gume (za mene sava eskimo, druge me ne zanimaju). Rezultat toga je vec na forumu pod temom Salinea. Vjerujte mi da sam to jutro prestigao i 2-3 terenca. A svi misle kako budala divlja po auto putu. O snijegu u Rijeci 19.12. bolje da ne pisem. Popeo se sa 100-tinjak metara n/m na 317. Zelim napisati da se slazem. Kakav snijeg i kakve ljetne gume? Nema veze s vezom!

Bari

Nije iz Zagreba, ali netko se sakrio u garaži Autotroleja u nedelju  ;D

KREPAT MA NE MOLAT !

Berlingo

A bas su nasli pravo mjesto gdje ce ga sakriti. Nije bas za pohvalu.