Autobusi koji više nisu aktivni - slike

Autor nukleusri, Prosinac 01, 2007, 14:54:00

NP-549

Najprije su pomeli pa su se onda šli slikat


kico101

Super fotke.
Šteta ča istu ne moren iskoristit za bazu vozila, aš je previše ljudov u kadru. ;D
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

NP-549

Nema  veze,  bilo bi im drago vjerovatno.

Paško

foto: Začetki starodobništva na Slovenskem
Sajam u Ljubljani i, između ostalih, FAP Ohrid Autotroleja. Zanimljiva je i shema bojanja Dubrave jer je (već tada? uskoro?) Croatiatrans imao plave autobuse.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

NP-549

Da nastavimo s mečkama

Summer sixtynine i isporuka prvih 50 Mercedesa O317

IgorKlasik

Izvini jel ta sajam u Ljubljani oni u kvartu Bežigrad, Gospodarsko razstavišče?

Hvala na odgovoru i objašnjenju

NP-549

Zašto bi isporuka Mercedesa za Rijeku bila u Ljubljani ?

gorgoroth


NP-549

Hvala na komentaru,  na mobitelu sam bio pa nisam ni vidio da bi komentar mogao bit na neki stariji post

željko halambek

#1104
Citat: amfan  u Siječanj 13, 2021, 18:36:50
foto: Začetki starodobništva na Slovenskem
Sajam u Ljubljani i, između ostalih, FAP Ohrid Autotroleja. Zanimljiva je i shema bojanja Dubrave jer je (već tada? uskoro?) Croatiatrans imao plave autobuse.

Na ovoj slici se fino vidi razlika u dužini između kratkog i dužeg Ohrida (Autotrolej). Osim što je veći osovinski razmak što smo i znali tu se lijepo vidi da duži ima i veći prednji prevjes.

NP-549

Tko zna,  možda ni od Troleja nisu svi bili jednaki

kico101

#1106
Citat: NP-549  u Siječanj 17, 2021, 10:08:11
Da nastavimo s mečkama
Summer sixtynine i isporuka prvih 50 Mercedesa O317
Otkuda izvlačiš ovakve fotografije. 8)
Ako je to prva serija o317 koja je stigla u Rijeku ( 233-272 ), a čini mi se da kod drugog po redu razaznajem pločice RI 250-69, a treći moguće RI 250-70, tada je prvi vjerojatno RI 250-68, a to bi bio 233-prva fotka istog na forumu.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Paško

Fotografija Autotrolejevih TAM-ov AS 3500 S ima malo, što nije čudno jer su bila dva komada, #163 i #164. Ne znam jesmo li dosad mogli vidjeti da su imali ovakva dvokrilna vrata. Jednokrilna su bila puno češća. Razglednica iz FB grupe Stare fotke otoka Krka i njegovih stanovnika.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

NP-549


Boky719