Lasta, Beograd – fotografije

Autor negas, Prosinac 06, 2007, 15:13:33

mate

Axial Gbr.9137 danas na liniji Beograd - B.Luka




tomo


mirotvorac

Citat: Bari  u Studeni 23, 2009, 16:52:01
Lasta ponovno u Rijeci. Danas je GB 9126 bio parkiran na Gimnazijskom trgu.


Od kako je stigao u Lastu u Prvom kontigentu VDLa II-ge generacije duzio ga je vozac Mitar.Koji je otisao u penziu pre 2 meseca.Sada ga vozi jedan mladi momak iz Smedereva.Inace bus poseduje full opremu,od koznih sedista do WCa i kuhinje.Odlicno se pokazao nije imao ni jedan kvar.

mate

2 Axiala

ovaj je vozio liniju za Francusku



te gbr.9046 na liniji Pozega - Beograd


tomo

Taj za Francusku, to je linija Beograd-Lyon ili Beograd-Pariz?

mate

Prvo Axial na liniji Beograd - Ljubljana



a zatim 3 Ayatsa







prva dva Ayatsa su isli prema Beogradu, nisam siguran u tocnu liniju, a ovaj treci je bio na slobodnoj voznji

tomo

danas je gbr.9054 bio na liniji Osijek-Beograd s polaskom u 13:00h

mate

Gbr. 9046 danas na liniji Beograd - B.Luka


np

ima li sta putnika na toj liniji?

busfan

Citat: np  u Siječanj 06, 2010, 14:59:01
ima li sta putnika na toj liniji?

Lasta ima vise polazaka dnevno, radi kako koji. Inace na toj liniji ima mislim 15-20 polazaka dnevno, tako da ih je vecina prazni, jedino za vrijeme praznika i kad su upisi na fakultete, i nesto vise putnika vikendom bude mislim.  Mislim da je Lasta na toj liniji jaca od drugih pravoznika, jer daje povratne karte i stdentske popuste. Voze u koop sa AP Banja Luka

mate

Citat: busfan  u Siječanj 06, 2010, 17:08:40
Citat: np  u Siječanj 06, 2010, 14:59:01
ima li sta putnika na toj liniji?

Lasta ima vise polazaka dnevno, radi kako koji. Inace na toj liniji ima mislim 15-20 polazaka dnevno, tako da ih je vecina prazni, jedino za vrijeme praznika i kad su upisi na fakultete, i nesto vise putnika vikendom bude mislim.  Mislim da je Lasta na toj liniji jaca od drugih pravoznika, jer daje povratne karte i stdentske popuste. Voze u koop sa AP Banja Luka

Busfan dobro velis, posto ima jako puno linija Beograd - B.Luka, sto Lastinih sto ostalih prijevoznika, jako tesko je biti uvijek pun, ugl. ovu liniju voze Axiali, iako se zna desiti da cak nekad idu i troosovinski MANovi i cak jednom sam ja vidio i Ayatsa na ovoj liniji, tako da broj putnika nije stalan nego uvijek varira ;)

mate

Axial danas na liniji Koz.Dubica - Beograd


mate

Gbr.9056 danas na liniji Beograd-B.Luka



malo mi je prebrzo uletio u kadar ;)

mate

Axial Gbr.9137 u B.Brodu...


mate

Tri Axiala, samo sam prvom uspio vidjet garazni broj

Gbr.9126 na liniji Beograd - Ljubljana



Beograd - Porec



Beograd - B.Luka



te jedan SOR koji je bio isao u smjeru Zagreba, na slobodnoj voznji