Lasta, Beograd – fotografije

Autor negas, Prosinac 06, 2007, 15:13:33

mate

Gbr.9049 danas na liniji Beograd - B.Luka


damir050

ovo je na Prilazu  GP Slavonski Brod , mozda  nekih 7 - 10  KM poslije  skidanja  sa  Auto Puta   A3   Zagreb -- Beograd

Od Zovkine  Pumpe  Nekih  500 - 700 m 

mate

Citat: damir050  u Veljača 04, 2010, 21:09:53
ovo je na Prilazu  GP Slavonski Brod , mozda  nekih 7 - 10  KM poslije  skidanja  sa  Auto Puta   A3   Zagreb -- Beograd

Od Zovkine  Pumpe  Nekih  500 - 700 m 

damire upravo tako, sam nije bas nekih 7-10 km od izlaza Sl.Brod - Zapad, mozd nekih 2 km ima od izlaza do GP ;)

The_Dubster

Otokar Navigo, jučer u Sarajevu na posebnoj vožnji


damir050

Zar ovo moze  da Nosi ovaj kofer za Prtljag , the_Dubster  jesi li ga ovo  Slikao u Nedjaricima  na  onoj Energopetrolovoj
Benziskoj Pumpi  ili je  ona na  Cengic Vili

The_Dubster

ni tam ni vam, nego na Ciglanama - pod mostom, na benzinskoj EP ;)

mate

Axial na putu za Banja Luku


mate

Danas, prvo 2 Axiala

Beograd - Porec



Beograd - Ljubljana



i zatim 2 Ayatsa, samo prvome uz najbolju volju nisam uspio skuzit o kojoj se liniji radi, isao je prema Srbiji



Beograd - Rennes


Mustafa YJM

#143
Axial odmara u Doboju, prekoputa garaže Trebavaexpress-a....ovaj sa koferom pozadi je redovan gost ovdje.





mate

Otokar Gbr.7201 danas na liniji Beograd - Pozega - Virovitica




damir050

Kako im se isplati ovo  cudo slati na  tako daleku liniju ,potrosi  vise nafte  nego  sto ima prihoda od  prodatih karata

Tlimfocit

Citat: damir050  u Veljača 26, 2010, 17:25:31
Kako im se isplati ovo  cudo slati na  tako daleku liniju ,potrosi  vise nafte  nego  sto ima prihoda od  prodatih karata

zar veći bus troši manje goriva od malog?

mate

Moram priznati putnika ima manje nego prije, pa ja mislim da je isplativije za 10-15ak ljudi koliko bude, slati ovakav bus, nego primjerice Axiala, a mislim ipak da ovakav minibus trosi manje goriva, nego veci bus ;)

damir050

Da  to stoji  da manje  trosi , ali gdje je  tu  Ekonomska racunica , recimo njemu je  rezorvoar kapaciteta 80 litara nafte , recimo  da trosi na 100 kmh 10 - 12 litara ,  a od Beograda  do Virovitice ima 450  km , znaci 4 rezzervoara , neka je jedan pun rezervoar recimo 20 € , a cijena karte 3 €

Tlimfocit

Citat: damir050  u Veljača 26, 2010, 18:39:23
Da  to stoji  da manje  trosi , ali gdje je  tu  Ekonomska racunica , recimo njemu je  rezorvoar kapaciteta 80 litara nafte , recimo  da trosi na 100 kmh 10 - 12 litara ,  a od Beograda  do Virovitice ima 450  km , znaci 4 rezzervoara , neka je jedan pun rezervoar recimo 20 € , a cijena karte 3 €

definitivno se ostavi matematike.....ja bi vrlo rado doša od Beograda do Virovitice  za 3eura ili napunia 80 litara nafte za 20 eura pa ako nadjes takvu pumpu javi mi....ako u rezervar stane 80 litara goriva a na 100 kilometara troši 10-12 litara ka šta si napisa (a troši ih negdi 15-18) onda to znači da sa 80 litara može prijeć 500-600 ili više kilometara.....ajd nemoj napamet govorit nego malo promisli o tome šta pišeš...
a ekonomska računica mora postojat inače nebi vozili liniju....nitko ih ne prisiljava da voze....ne vozi se svakim danom 10 putnika nekad ima 50 a nekad ih ima 5....ovisi o danu i dobu godine