Fenix D. Tours, Zagreb [ZG]

Autor autobusi.org, Prosinac 01, 2007, 14:43:22

EuroTrakker

Obilaznica blizu motela Plitvice

Pozdrav iz 53nje

Neo

Jel moguce da kod FenixD-a novost u voznom parku a da niko nije dosad to uhvatio. Na njegovoj web prezentaciji u najmu vozila ima bijeli troosovinski Starliner.

http://www.fenixdtours.hr/najam-autobusa/cjenik-prijevoza

:)
je zakon

5AR


Tomek

Dok na FDT štrajka evo malo fotki voznog parka.. Starlineru i Isuzuu sa njihove web str. ni traga:








mate

Euroliner na slobodnoj voznji u smjeru Zagreba


mate


elvis

Za ovog mi pricao vozac sto ga je duzio u globtouru da je vozilo extra,ne znam tacno ali za kratko vrijeme je napravio ogroman broj kilometara bez ijednog najmanjeg kvara,par njih koji su ga vozili su molili gazdu da ga ne prodaje...

erobuss

#22
Globtour je kupio Croline Malmo u čijem je vlasništvu bio taj Skyliner. Nakon kupnje prefarban je i dovezen u Zagreb, nakon čega je prodan Fenixu. Nije vozio ni dana za njih

elvis

Citat: erobuss  u Svibanj 16, 2010, 22:26:20
Globtour je kupio Croline Malmo u čijem je vlasništvu bio taj Skyliner. Nakon kupnje prefarban je i dovezen u Zagreb, nakon čega je prodan Fenixu. Nije vozio ni dana za njih

Samo onda moze biti da je globtour imao jos jedan ovakav,jer se sjecam prije 3-4 godine Skylinera koji je na prednjem dijelu imao natpis globtour,cini mi se na gornjoj sajbi zaljepljeno unutra pa je bio tesko uocljiv jer je ljepljen preko zatamnjenog dijela sajbe,vidio sam ga vise puta na AS Mosstar,vozio je neke linije za globtour

Majstor

To vozilo sam osobno popravljao u par navrata za Globtour
Istina je da nikad nije imao druge reg. nego Švedske ali je vozio u Globtouru liniju za Malmo , kasnije je ostavljen u Volvo-u Hr koji je imao problema sa carinom jer vozilo nije bilo propisno uveženo u Hr
Volvo ga je prebojao u Herc-toursu i nakon dugog stajanja u Volvo Hr prodan Fenix-u
Samo mi sudite pošteno !

elvis

To se onda poklapa s mojim postom,u kratko vrijeme mogli su nabrati dosta kilometara na liniji za Svedsku,jedino ako si ga popravljao to znaci da je meni ovaj malo slagao jer je rekao da nisu imali kvarova...

Tlimfocit

Citat: erobuss  u Svibanj 16, 2010, 22:26:20
Globtour je kupio Croline Malmo u čijem je vlasništvu bio taj Skyliner. Nakon kupnje prefarban je i dovezen u Zagreb, nakon čega je prodan Fenixu. Nije vozio ni dana za njih

Vozio je liniju, ali na Švedskim tablama baš kao što je Majstor napisao. A onda su došle katnice iz Portugala.

Tomek

Inače bus je 2000. godište, drugi najnoviji Skyliner u Hrvatskoj iza Domijevog iz Zlatara.

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !