Li-bus, Livno

Autor ist, Studeni 19, 2018, 17:33:21

Joo

Prosla im je i linija Mostar - Osijek...ako sam dobro upratio,ona ce se u Livnu vezat na
Livno - Dubrovnik tako da ce ova linija biti poveznica Slavonije i Dubrovnika i mislim da ce biti jako dobra linija....
Ranije sam cuo pricu da su za iducu godinu narucili vec nove autobuse za nove linije...vrijeme ce pokazati iako do sada sve sto su najavili su i napravili...
Za kratko vrijeme ogroman uspjeh

podgora

Moze stavit Osijek-Livno-Dubrovnik i još Split ubacit

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

Joo

Gledam sad na stranici komore...prosla im je i linija Sarajevo - Split.

Kako vidim sve linije idu preko Livna...

Sule

Nadam se da će ići preko Livna jer od prijašnjih mnogo brojnih linija koje su išle iz Livna ili preko Livna spalo je na samo par njih dnevno ili čak i tjedno osim onih za Njemačku ali to je druga priča da ne dužim. Jer mnogo ljudi koji bi i putovali negdje  nemaju tu mogućnost kao i prije pa je i logično da su razočarani sa trenutnim stanjem linija.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk


podgora

#109
Kaze gazda da uskoro očekuje pokretanje linija prema Hrvatskoj

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

bonaparte12

Blijeda kopija GLOBTOUR-a!! good_boy
POLAKO I SIGURNO

ist

Hm, s obzirom da je Globtour rastao na linijama prema Njemačkoj koje je imao Livnobus, bivša Bosna Livno i na suradnji s Touringom, koju su Livnjaci imali dok su po Međugorju pasli poskoci, prije će biti da je Globtour dijelom kopirao Livnjake, nego obrnuto

VanhoolTX

Citat: Joo  u Studeni 23, 2020, 23:38:11
Gledam sad na stranici komore...prosla im je i linija Sarajevo - Split.

Kako vidim sve linije idu preko Livna...

Moja greska, napisao sam bio Livno-Split. Sad vidim da je Sarajevo-Split prosla.

U 2019toj im je prosla linija Livno-Makarska u periodu 15.6- 15.9. S obzirom da su bila onemogucena turisticka putovanja, ova liniju vjerovatno nisu imali razloga da puste ove godine.


Jos 3 linije su im prosle 2019te na uskladjivanju, Mostar-Zagreb, Mostar-Pula, Banja Luka- Dubrovnik.

http://www.komorabih.ba/wp-content/uploads/2019/11/Hrvatska_oktobar_2019._godine_osporavani_prijedlozi_redova_voznje.pdf
http://www.komorabih.ba/wp-content/uploads/2019/10/Hrvatska_oktobar_2019._godine.pdf


Prosle godine su također dobili liniju Vitez-Basel.


Sule

I ove sezone su išli svaki vikend u Makarsku od kad su se granice otovrile kao redovna linija samo ne znam da li su to prikazali kao jednodnevni izlet ili liniju hahaha. Uglavnom reklama je bila i redovito su bili puni za Makarsku svaki vikend.


Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk


VanhoolTX

Hajmo reci da je to bila ''polulinija'', jer su je dobili svakodnevno u sezoni, a vozili su vikendom samo. Prvi polazak je bio 3.7.

belmoo02

Zurich - Kiseljak



zanimljivo da ova linija skoro nikad nema relacijsku tablu na busu

belmoo02


Joo

Vidim najava i za skoro otvaranje linije prema Frankfurtu...
Da li ce to znaciti i jos koji novi bus?

belmoo02

Sinoć
Mostar - München - Landshut


gorgoroth