Babić-Biss Tours – fotografije

Autor Tomek, Veljača 01, 2008, 21:19:17

elvis

jedan njihov higer danas na parkingu u Sarajevu,kasnio sam na bus pa nisam uslikao malo bolje,al bice drugi put

elvis


ahmoo

:D :) :D ;)

Ejub

evo i odgovora na neka pitanja..BISS TOURS prodaje autobuse jer se zeli rijesiti starijih i u modernizovati vozni park..Volvo vozi u medjugradskoj liniji..aa evo nekih slika, naravno i Scania po prvi put da vidite..

erobuss

Svaka čast na voznom parku, ali mi jedno nikada neće biti jasno, a to je kupovina različitih vrsta autobusa. Zašto jednostavno ne idete na standardizaciju??? Malo MAN-ova, malo Scania.... Ne kontam  :-\

Ejub

Evo malo slika i novoga higera..naravno kao sto je vec neko pomenuo radi se o 4 komada, 2 od njih su sa wc-ovima, tj da mogu prelaziti rute preko 500 km..aa sto se voznoga parka tice, jeste on je bas mix, ali zasto, ni sam ne znam, pa ako bude prilike saznat cu i javim..aa inace biss tours ulaze dosta u svoj brand, tako da su rasporedjene jedinice koje se bave ekskurzijama, zatim auto dijelovima, vozni park, benzinska pumpa i sl..

erobuss

#21
Slikano u Švedskoj



Ovo ne mogu shvatiti, na put od nekoliko tisuća kilometara poslali ovo čudo



Ovo je već druga priča







Dva Lion's Coacha (Top i L)




Tomek

Meni se ne otvaraju ove slike..
Inače u Zagrebu je postao stalan jedan novi Higer.

erobuss

Citat: Tomek  u Siječanj 26, 2009, 17:31:18
Meni se ne otvaraju ove slike..
Inače u Zagrebu je postao stalan jedan novi Higer.

Sad jesu  ;)

aaaaa

Ma vjerovatno je ovo dopunski bus

erobuss

Citat: aaaaa  u Siječanj 26, 2009, 17:35:54
Ma vjerovatno je ovo dopunski bus

Jest drugi na istoj liniji, samo nije isto voziti se 3 tisuće kilometara u autobusu i voziti se u kamionu, a Temsa Opalin je napravljena na kamionskoj šasiji  :D

Ejub

Citat: erobuss  u Siječanj 26, 2009, 18:05:56
Citat: aaaaa  u Siječanj 26, 2009, 17:35:54
Ma vjerovatno je ovo dopunski bus

Jest drugi na istoj liniji, samo nije isto voziti se 3 tisuće kilometara u autobusu i voziti se u kamionu, a Temsa Opalin je napravljena na kamionskoj šasiji  :D

jedna ispravka..ne radi se o tome da Temsa Opalin sluzi za prijevoz iz Sarajeva do Stokholma ili Geteborga, vec ona stoji gore u Svedskoj..tako da ne predje puno kilometara, samo od malmea do Geteborga..njen je zadatak da gore stoji i ceka da vozi putnike u drugom pravcu, jedan je pravac na koji ide bus koji dodje iz BIH a drugi Temsa da razvozi..tako da ne bi bilo pometnje..ii mogu reci da je ona dosta bolja od Isuzu-a jer ima jastuke, i bolje je rjesena..

erobuss

Dobro ste to isposlovali, bus sa BH tablicama stacioniran u Švedskoj  ;D

Tomek

Svaka čast vozaču ovog malog Higera. Naim dok su drugi autobusi bili prilično zmazani, a njihovi vozači odmarali, ovaj gospodin se pobrinuo da Higer zablista


elvis

tomek,i ja sam ih uzimao kao primjer vozacima u Sarajevu kojima su bili prljavi autobusi,oni nikad nisu dopustili sebi da idu prljavim busem na liniju,dok god su im temperature dozvoljavale vidjao sam ih u ovakvom izdanju na parkingu u Sarajevu,i stvarno svaka im cast :D