Lasta Beograd -- razno

Autor maky, Travanj 26, 2008, 13:15:24

Paško

Ove Eagle autobuse je krajem sedamdesetih nabavila beogradska agencija Centroturist, vjerojatno uz političke veze. Navodno su ih kupili čak petnaest komada. Ta agencija propala još 1982. godine, a autobuse je naslijedila Lasta. U Lasti ih je bilo sedam, a nosili su garažne brojeve od 7001 do 7007. Radili su do oko 1990. godine. Ovaj je ostavljen da trune negdje u Sloveniji gdje je i slikan prije 20+ godina.


Eagle Lasta Frontière Slovène 1995a by Alain Mugica, on Flickr


Eagle Lasta Frontière Slovène 1995b by Alain Mugica, on Flickr
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Dreamwalker

Jel zna netko pod kojim se garažnim brojem u Lasti vodi Berkhof Axial ex Otisak putovanja? Znam da ga je Lasta uzela na srpske registracije i dodala u svoj vozni park. Negdje na netu je bio taj podatak, ali ga sad više nema.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

mate

Ako je vjerovati po kolegama iz Srbije, to bi trebao biti sada #9190 BG-1044-FU

Dreamwalker

Hvala mate.

Baš čitam na srpskom forumu da je stanje u Lasti jako jako loše. Autobusi se neodržavaju, puna garaža je neispravnih i rashodovanih autobusa, od kojih su neki novijeg godišta. Ima dosta tih Axiala koji su odjavljeni, pa me zanimalo u kakvom je stanju taj "naš" s obzirom na to da je bio vrlo očuvan, ali nisam znao koji je. Još uvijek je u prometu.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

mate

Kako sam skuzio, u Lasti je sada stanje kako je pr.vladalo u Croatia Busu iz razdoblja prije preuzimanja od strane Globtoura, znaci teorija relativnog kaosa, izgleda da im drzava polako okrece leđa, pitanje je kako ce to sve zavrsiti

Dreamwalker

Država Srbija je uložila i ulaže ozbiljan novac u projekt Air Serbia. Za druge projekte se nema novca, a došlo je i do toga da su i građanima morali smanjivati plaće i mirovine. Uglavnom, u Srbiji vlada veliko siromaštvo, puno većih razmjera nego recimo kod nas. Hoće li se Lasta dokapitalizirati pa prodati, teško je reći. Pitanje je koliko je Lasta sad u očima Vlade Srbije strateški važna. Ja vjerujem da će se pustiti da propadnu i za malu lovu prodati nekom jačem igraču.
No mene više čudi da jedan Eurolines nije tu upetljao svoje prste i nagodio se nekako sa Srbijom ili da se nije povukao iz suradnje s Lastom i našao nekog drugog saveznika u Srbiji kad je vidio što ovi rade. S obzirom da je uzdrman dolaskom Flixbusa, još čudnije. Ipak bi trebao imati jače saveznike koji imaju koliko toliko pristojne autobuse s kojima ih predstavljaju.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Aleksandar97


Milan9100

Nisam primjetio da je iko napisao,Lasta se ponovila sa 8x VDL Futura FHD2 129/360 sa 48 sedista. Svaka na satu ima cca 300.000km i veoma su dobro opremljene. :D

Miroslav94

U ponedeljak počinju sa radom  ;D

lussin

Navodno se zapalila neka Lastina katnica prilikom proslave Zvezdinog osvajanja naslova prvaka

Aleksandar97

#9206 je izgoreo, Lasta traži odštetu od Crvene Zvezde u iznosu od 50.000 eura. :)

Paško

Jedna poslastica od Alaina: Lastin Eagle prije 30 godina


Eagle Lasta Beograd Paris 1988a by Alain Mugica, on Flickr
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!