Bili, Zadar [ZD]

Autor tovar, Travanj 22, 2008, 18:30:33

tovar

Autobusni prijevoznik "Bili" - vl.Tomislav Čulina
Zadar, Put Dikla 28a
tel. 023/669-340




Prijevoznik iz Zadra. Drži nekoliko školskih lokalnih linija prema zadarskom zaleđu. Dosad sam vidio S 215HD i O303, nisam ih slikao. Da li ima još buseva na linijama nisam siguran.

Bavi se i turizmom, eskurzijama unutar RH, transferima. Trenutno posjeduje 3 busa turističke klase.



Tourismo, kupljen u Austriji. 380 KS i standardna turistička oprema(mladi gazda za volanom).

Od ovog petka vlasnik je Molnareve srebrene 315 HDH. Slikat ću je kada baci nove naljepnice.

I posjeduje bus koji se nalazi na liniji Split - Resnik. Pa me zanima da li netko zna koji. Ja bio, ostao iznenađen kada se mladi gazda pohvalio.

zosser

#1
MA KOJU LINIJU SPLIT-RESNIK MOLIM TE???SVE LINIJE ZA ZRAČNU LUKU U SPLITU OBAVLJA PLESO PRIJEVOZ.PA UOSTALOM PISE I NA AUTOBUSIMA DA JE VLASNIK PLESO PRIJEVOZ IZ ZAGREBA!!!A OVO NIJE AUTOBUS OD BILI-TOURS VEC OD PRIJEVOZNICKOG OBRTA MARKO CULINA-BILI I VOZI UCENIKE NA LINIJI ZADAR-PRIDRAGA I POVREMENI PRIJEVOZ PUTNIKA,NEMA AGENCIJU.SAD JE VOZIO ZA ARAGOSU KAO STO SI I SLIKAO A ODSAD CE TO VOZITI MM TOURS.TAJ BUS KOJI VIDIS PRIPADAO JE FILSU A IMAJU JOS NEKOLIKO ZASTARIJELIH AUTOBUSA.EVO JELI SAD JASNIJE?POZDRAV

tovar

Citat: zosser  u Travanj 22, 2008, 19:01:12
MA KOJU LINIJU SPLIT-RESNIK MOLIM TE???SVE LINIJE ZA ZRAČNU LUKU U SPLITU OBAVLJA PLESO PRIJEVOZ.PA UOSTALOM PISE I NA AUTOBUSIMA DA JE VLASNIK PLESO PRIJEVOZ IZ ZAGREBA!!!A OVO NIJE AUTOBUS OD BILI-TOURS VEC OD PRIJEVOZNICKOG OBRTA MARKO CULINA-BILI I VOZI UCENIKE NA LINIJI ZADAR-PRIDRAGA I POVREMENI PRIJEVOZ PUTNIKA,NEMA AGENCIJU.SAD JE VOZIO ZA ARAGOSU KAO STO SI I SLIKAO A ODSAD CE TO VOZITI MM TOURS.TAJ BUS KOJI VIDIS PRIPADAO JE FILSU A IMAJU JOS NEKOLIKO ZASTARIJELIH AUTOBUSA.EVO JELI SAD JASNIJE?POZDRAV

Osim Pleso Prijevoza za aerodrom voze i privatnici i to od prošlog lita. A to je bilo po medijima. A i možeš baciti đir pa ćeš se uvjeriti.
A Čulina vozi ove godine za ARAGOSU, dobija je ugovor do kraja sezone.
A moje pitanje i dalje stoji, da li netko zna koji  bus od ovog prijevoznika vozi za aerodrom??

borelee

ne virujem da vozi liniju za resnik nego možda radi za neku agenciju...

bmax

bili tours ima jos jednog turisma, a na iniji za resnik koliko znam idu setre od Žele toursa i neki masteri, mozda je koji master njegov.

tovar

Da ja ne bi ispao preveliki seron.a, malo pomoći. Bus je u bojama Pleso Prijevoza i s njihovim logom. ja osobno nisam virovao kada mi je gazda rekao, ali čovik ima papire za leasing i vozač koji zadužuje taj bus je potvrdio priču. Mislio sam da su autobusi od Plesa njihovo vlasništvo, sada ispada da su neki u stvari u zakupu.
Inače bmax u pravu si, Resnik - Split voze Žele i ekipa. 

maky


NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

tovar

Maky iz prve u sridu. Nisam znao za tog Travega, bio sam uvjeren da je od Plesa.
A prije Travega, Bili je dao u najam Tourisma.

artes

PRVO  Pleso Prijevoz je unajmio Tourisma od Biloga pa nakon toga Travega ali ni jedan od ova dva busa nije u vlasništvu Biloga već je u vlasništvu pojedinih ljudi koji misle da su zračne luke njihovo vlasništvo

kuba

Tuorismo na njihovoj liniji Zadar-Pridraga (lokalna linija)

kuba

#10
I MB O303, ZD-140-FA iz 1987

kuba

da, to je inace bus od AP Like, samo ga je posudio na par dana

kuba

Nije vise kod njih, bio je samo posuden na par dana jer je Bili imao sve buseve zauzete za Interliber.

mansg313

Citat: kuba  u Studeni 27, 2008, 17:09:52
Nije vise kod njih, bio je samo posuden na par dana jer je Bili imao sve buseve zauzete za Interliber.
Znam u AP Lici su izgubili radkape to sam i rekao ;)

kuba

Ne nego je Bili taj dan skinuo ratkape jer je provjeravao kakvi su serafi na kotacima jer ipak je to bus od AP Like pa za svaku sigurnost... kad sam ga slikao stavio ih je u bunker. Inace ima ratkape.