Žabac Food Outlet

Autor netko, Prosinac 24, 2020, 21:01:04

netko

MMV FROG j.d.o.o.

Ne znam jesmo li imali zabilježen Žabac food autobus negdje na forumu:

https://www.facebook.com/1505520253089795/posts/2486130885028722/
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

Paško

Nismo u ovoj temi. Napokon riješeno gdje je nestao ovaj MB Citaro Irvine koji je jedno vrijeme stajao u Svetoj Nedelji.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

IgorKlasik

Smijem samo pitati jel če biti na fiksom mestu odnosno stalnoj lokaciji ili če biti mobilni restoran?


421

Baš me zanima kako je registriran > kao teretno, pokretna trgovina ili nešto treće.
Moguće da se sada vozi s C+E kategorijom.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Lion's Driver

Ili prije sa C budući da je zglobni autobus čista D kategorija. E kategorija su vozila za vuču bez vlastitog pogona što autobus "harmonika" nije

ChRiStIaN

@ Autobusi Hrvatska @

FitzTN

Šteta autobusa :(
Nadam se da su sačuvali sjedala i ostalu opremu pa će se ovaj biser moći vratiti u izvorno stanje. A i taj Žabac isto brljavi, prvo otvore trgovinu u Tkalči, ono ne može gora lokacija za outlet dućan, a sad preurede bus za pokretnu trgovinu :D Možda došlo iz guzice u glavu? :)

Lion's Driver

Baš je njima na pameti da je to vrlo rijedak i zanimljiv autobus kojega je šteta uništiti na ovakav način. Al ajde, nadajmo se da će poživiti bar u ovom izdanju, valjda trgivina neće propast kao prošla

smogovci.bbb2

#8
Citat: netko  u Prosinac 24, 2020, 21:01:04
Neznam jesmo li imali zabilježen Žabac food autobus negdje na forumu:

https://www.facebook.com/1505520253089795/posts/2486130885028722/
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Paško

Od posljednje fotke dobio je tablice ZG-4088-HS (crvene), onda ostao bez njih, a onda dobio još jedne. Vodi se kao teretno vozilo.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Cvebo

Trebalo mi je vremena da procesuiram čudnog Mercedesa (Evobus O530G iz 2000.) i da je zglobni bus pokretna trgovina...  umnik2


sniff

Iz dvorišta Žapca u Dupcu, prebačen je na livadu u Dubravi i izgubio je tablice