Gradske i prigradske linije - prijedlozi

Autor antifriz55, Listopad 07, 2008, 18:10:39

bagatin22

super ideje al tesko ostvarive i za puno bolje prijevoznike od ATP-a.Opet je u pitanju isplativost.

Ovaj Cazmatransov oko 10 je bio mislim Sibenik-Drnis-Knin

Teutonic

Trebalo bi imat više minibusa poput Temse Opalin za ove seoske linije ali s manje sjedala.
Također na stranici Promet Split vidim da oni imaju linije Split-Kljaci-Čavoglave-Drniš i Split-Drniš-Miljevci

NP-549

Tko god bio prijevoznik vozit će onoliko koliko mu okolni gradovi i općine busu subvencionirali.  Čazmatrans sigurno neće vozikat s praznim busevima po Zagori ako im netko to ne plati.  A to o nekakvim minibusima koji će napravit 4 vožnje u danu su isto utopija.  Jeftinije dođe potrošit više goriva i produžit bus, nego držat negdje minibus i dva vozača.   To košta leasing za minibus + 100€ dnevno za ljude,  a  bus sigurno neće potrošit toliko goriva više.  Minibus sam po sebi mora vozit jako puno kilometara dnevno da bi se isplatila ušteda na gorivu

Teutonic

Pa dobro nek vozi bus na liniji Šibenik-Skradin-Bićine-Sonković-Vaćani-Ždrapanj-Bilostanovi-Krković-Cicvare-Vukšić-Lišane-Bulić-Kožlovac-Benkovac-Lisičić-Kalanjeva Draga-Medviđa-Žegar-Krupa-Ervenik-Kolašac-Nunić-Kistanje-Đevrske-Varivode-Laškovica-Ivoševci-Mokro Polje-Oton-Žagrović-Plavno-Zrmanja-Donji Srb

i Šibenik-Skradin-V.Glava-Plastovo-Bratiškovci-Ićevo-Đevrske-Dobropoljci-Rodaljice-Bilišane-Obrovac

PS To ti je Bukovica a ne Zagora (zagora je dobro povezanza s obzirom na Bukovicu)

zlepur1

Nisi li malo pritira sa tom prvom linijom.
Prije rata bila je redovna linija Šibenik -Skradin -B. Mostine-Benkovac ujutro u 7 i s povratkom u 12 sati.
Nadalje i autotransport Zadar Je vozija istu liniju s polaskom iz Zadra u 6 priko Benkovca-Skradina za Split, i nazad s polaskom u 14.25 iz Šibenika , odnosno u 12.30 iz Splita.
Nadalje vozile su i posebne linije za Bribir, Kistanje , Varivode itd, pa ne vidim razloga zašto opet ne bi išle s obzirom na broj stanovnika , jer ima puno ljudi koji gravitiraju Šibeniku.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

tamlover

Citat: Teutonic  u Ožujak 05, 2014, 11:51:23
Pa dobro nek vozi bus na liniji Šibenik-Skradin-Bićine-Sonković-Vaćani-Ždrapanj-Bilostanovi-Krković-Cicvare-Vukšić-Lišane-Bulić-Kožlovac-Benkovac-Lisičić-Kalanjeva Draga-Medviđa-Žegar-Krupa-Ervenik-Kolašac-Nunić-Kistanje-Đevrske-Varivode-Laškovica-Ivoševci-Mokro Polje-Oton-Žagrović-Plavno-Zrmanja-Donji Srb

Daj molim te budi realan u ovoj temi. Nabrojati na liniji "pola županije" nema smisla i tema ne služi tome...
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

tramvajac 92


zlepur1

Je i nekad je ATP vozija liniju Šibenik-Knin-Srb-Donji Lapac -Bihać
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

tramvajac 92

Tako već i da. Takva linija mi ima smisla.

Teutonic

Bio sam sarkastičan,i samo sam rekao kako bi to bilo šta je NP-549 reka.
A šta bi bilo s linijom Šibenik-Vodice-Tribunj-Pirovac-Drage-Pakoštane-Biograd (nije skroz u našoj županiji al aj)

zlepur1

Dobra i isplativa , čak mislim naravno kad bi se tražil koncesija da je triba uvesti taktno svaka 2 sata, što znači recimo da iz Šibenika polazi u parne sate a iz Biograda u neparne.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

bagatin22

Za vjerovati je da se u naredne 2 i po godine nece nista promjeniti.Grad je najavio da ce pokusati srediti gradski promet uz pomoc EU fondova (vlastito komunalno poduzece) a Cazmi se vjerovatno ne isplati dovoditi nove autobuse za tako kratki period 8-8.Nada umire zadnja pa nam ostaje za viditi sta ce biti

bagatin22

Kako u Sibeniku trenutno jedino br.6 prometuje preko autobusnog kolodvora,a ona je zimi relativno rijetka,kako bi vam se cinila ideja da linije br.2,3,5,7 prometuju kao i do sad kruzno ali prije trznice skrenu preko kolodvora?U redu voznje ne bi trebalo nista mijenjati jer autobusi i ovako cekaju 10min na trznici polazak.Na ovaj nacin izbjegla bi se guzva na trznici,a i vecina gradskih kvartova bi dobila vezu sa autobusnim kolodvorom sto bi mnogo znacilo i domacima i turistima.Linije br.1 i 4 bi ostale longitudinalne kao i do sad i bile okosnica gradskog prijevoza

TAM

Ne znam što da kažem, ali sve ovo ovdje je napisano za ništa. Meni se sviđaju ovi prijedlozi kako bi izgledala linije i sve je ovo super, ali od svega ovog neće biti ništa. Ovo je kao da govorimo zidu. Ma kada je ATP-a bilo brige za putnika. NIKADA!!! I nikada neće. Ovo sada sve rade samo da bi zadržali koncesije, ali nikada neće doći prave promjene.
Dani ponosa i slave!
    

bagatin22

Mozda bi umjesto ATP-u trebali pokusati u Gradu.Ne moze se nista izgubiti,a Gradu je ionako prekipilo