Rashodovanje autobusa

Autor maky, Studeni 21, 2007, 08:59:00

Citaro O530

Znači #261 će biti uništen u nekoj drugoj rundi uništavanja.

RegioBus

#213 bez tablica


Paško

#213 i #219
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Josip-Split

216,217,218,220,221,222 i 223 nas sutra napustaju  hi  nastavljaju svoju pricu u Mostaru

Paško

Nije sutra, neće prije sljedećeg tjedna, ali da, ti autobusi odlaze, a kasnije vjerojatno još koji.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

elez

 Šteta, meni osobno jedni od najdražih buseva u VP. Puno sretnih km im želim.
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

COVIK

Mislim da malo koji od njih nije okrenija miljonček.
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

elez

 Virujen da je svaki okrenia, pa skoro da se nisu ni gasili
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

netko

S obzirom u kakvom su stanju, bit će od pomoći Mostaru jedino ako budu uredno održavani i voženi umjereno bez izrabljivanja.
Ipak im je dobrih 15 godina, možda doguraju i do 18-19.

#219 je onda očito poslužio za djelove njima ako trebalo?

Kakva je sad situacija u Trogiru s obzirom da su se tamo vrtila uvijek 2-3 od ovih NL 263.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

Paško

U Mostaru je situacija stvarno loša (većina vozila su turski MAN-ovi iz 2002.) pa će i ovo biti unaprjeđenje za njih. Bolje je da nekome posluže, nego da idu pod prešu ako to nije potrebno. Na #219 je crknuo mjenjač (i/ili nešto povezano), a nema smisla lupati u njega desetke tisuće kuna u ovoj situaciji.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Josip-Split

Neka je crko,toliko je bia los da bi ga rađe vidia pod bagerom nego u Mostaru  ;D jedino sta valja na njemu je prednja maska

elez

Cityji detaljno oprani, poskidani im gbr i parkirani uz ogradu do Hercegovačke.   :'(
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

man323

Upravo je ta serija autobusa bila izuzetno izdržljiva i robusna s obzirom na uvjete u kojima su radili. Marljivo su skupljali kilometre na linijama.
Ti autobusi su meni osobno među dražima bili u Prometovoj "ergeli", ujedno moram napomenuti da je s njima krenila jedna vrsta nove ere u Splitu: prvi puta smo dobili niskopodne, klimatizirane autobuse, koji su ujedno bili novi, imali su Euro 4 motor i prvi puta smo imali autobuse sa LED-displayima u voznom parku (imali smo i Citare niskopodne #184 i #185 kao i #176 sa displayem, ali Cityje uzimam kao cjelinu).
Nadam se da će poslužiti Mostaru i da će se koliko-toliko održavati. pivkan

elez

#238 vozi na 14 bez klime i sa novim gbr straga gdje je br 8 zalijepljen naopako  russian_roulette
U Prometu osobu koja lijepi gbr treba vratit u prvi osnovne
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Paško

Cityji upravo napustili garažu put Mostara, neke uspio i snimit. #220 još ima reklamu, a #221 straga  ;D
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!