Tourist Company, Laktaši

Autor shef, Studeni 19, 2008, 16:09:30

shef

Ţop Tourist Company
Laktaši, Karađorđeva bb
tel. +387 370383





Ovo je zaista jedna od boljih 200-tki koje sam vidio u zadnje vrijeme. Jest da je ujutro bilo malo dima kod paljenja, ali...

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

busfan

#1
TopTourist Co iz Laktasa vozi linije za Svedsku i Svajcarsku. www.toptourist.dk
Sa ovom 215HD sam prije mozda 4god isao za Njemacku vozila je tad liniju od Reisedienst Kolarevica Brcko-Münster i tad je bila stvarno ocuvana. Linija je nesto manje od 2000Km, a vozila je ova Setra uzastopno 2-3mjeseca i dobro je mogla povuci na autoputu ;)
I ova Setra je starija od 90god vidi se po sjedistima


aaaaa

Ova 431 bude parkirana svakog petka u sarajevu na parkingu ispred SIPA-e (državna agencija za istrage i zaštitu) . Vjerovatno jer je tu najbezbjednija a i vozač koji je vozi živi nedaleko odatle...

max

Jutros rano u lasvi kod Zenice vidjena 431 u kvaru. majstori popravljaju.

boris

Citat: shef  u Studeni 19, 2008, 16:09:30
Ţop Tourist Company
Laktaši, Karađorđeva bb
tel. +387 370383





Ovo je zaista jedna od boljih 200-tki koje sam vidio u zadnje vrijeme. Jest da je ujutro bilo malo dima kod paljenja, ali...


ova setra je stvarno dobra dosta puta sam se vozio sa njom stvarno bus ide ne osjeti brdo a o brzini da ne govorim. šteta što su je prodali.

doBUS


boris

#7
Citat: doBUS  u Rujan 15, 2010, 23:19:05
Ko je kupac te setre ???
Neznam tacno koje kupac .  :D

boris

Slikano u Banja Luci. Spremna za daleki put prema Svedskoj.



Uploaded with ImageShack.us

boris



boris

Prinova u Top Touristu setra S 315 GT-HD.

mate

Danas na A3, linija Bijeljina - Frederikshavn, ista kao i ova s manoplanove slike na danskim tablicama


Man lion's coach

Prijatelj mi se neki dan vozio sa jednom njihovom setrom u swe. Jako se zalio na udobnost autobusa, kao nedostatke je naveo "tvrda sjedista" i mali razmak izmedju njih ..

boris

To sto prica tvoj prijatelj nije istina. Setra je preudoban bus i ima ekstra razmak izmedju sjedista. :P