MAN Lion's City

Autor maky, Studeni 21, 2007, 20:07:56

NP-549

Dole kod vatrogasnog je zujalica.

markost

#526
Citat: markost  u Listopad 17, 2019, 15:29:39
Na # 002 fali nazad ono famozno mačje oko, a na #011 umisto zadnjeg žmigavca blinka  liva pozicija.

Na #011 još uvik isti problem..

lions classic

Dva nova city-a su u dugopolju nisam uspio vidit garazne brojeve, pretpostavljam da rješavaju sudar i displayeve 😀

Paško

Displejeve, nažalost, ne, to će bit #003 kojem su razbijena stakla i #009 kojem je razbijen stražnji kraj.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

lions classic

Hvala, ne kužim zašto se ne poprave displayevi ako su pod garancijom.

Paško

#530
Jer Prometu očito nisu toliko bitni da autobus ne bude u pogonu neko vrijeme. Lako je moguće da ćemo za dvije godine govoriti o tome kako nikad nisu popravljeni.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

lions classic

Ja nemogu očito shvatit neke stvari, ima dosta buseva rezervi u garaži sad svaki put kad prodjem se vidi čak i citara facelift, u čemu je problem da bus ode u dugopolje na par dana, čak ne na par dana znam kako oni rade i znam da su odlicni, može se samo dijagnosticirat problem, i kad dijelovi stignu doć na popravak par sati i opet na liniju, stvarno ne razumijem pogotovo sad kad nije sezona i gore nema toliko posla...

Paško

#010 ostao bez ratkape, ali stražnje desne.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Osoblje

Jedna dokumentaristička iz našeg inboxa.  ;)
*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*

smogovci.bbb2

Ništa se ne piše o novim MAN-ovima. Kakvi su u odnosu na prethodne. Jesu bolji ili je sve isto samo druga ambalaža umnik2
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

man323

Od jednog vozača sam čuo da su televizija u boji u odnosu na seriju iz 2019.
Serije 2007. i 2013. su također bolje od 2019.

Paško

Slično sam čuo od vozača ovog Cityja. Radi se o #057, koji mi je očito najdraži novi City – prvi je koji sam fotkao i jedini u kojem sam se dosad vozio. Vozač, inače, potpuno ne trpi MAN-ove iz 2019. Previše mu klapaju, što unutra, što po cesti, kruti su i izbjegava ih kako god može. Njemu se ovaj novi MAN čini nešto boljim, ali još uvijek daleko od Citara.

S putničke strane, bus ima dosta prostora, čak i pomalo iznenađujuće. Sjedećih mjesta je 29, a mislim da bi bilo bolje da u predzadnjem redu nisu tri bočna sjedala, nego dva reda od dva. Ovako se izgubilo jedno mjesto, a nije se puno dobilo na komforu. Stražnji dio busa nije puno povišen i to će olakšati prolaz, ali više bih volio da postoje treća vrata. Ostale detalje možete vidjeti.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Iz vozačke perspektive
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

netko

Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

man323

Vjerojatno su napustili Dugopolje i Hrvatsku čim su dobili izvozne pločice.