Odlazak ZET-ovih autobusa u druge gradove (prodaja, poklanjanje)

Autor Tomek, Travanj 17, 2009, 20:36:47

Majstor

Ylakić Retro look gbr2 opet vozi
osim novog mjenjača i hladnjaka motora dobio i nove gume
Ponovo juri
Samo mi sudite pošteno !

mivano

A kako bilo da ZET pokloni/proda koji bus Autotroleju? Nama Riječanima često nedostaje zglobnjaka, a na odmet ne bi bili ni solo.

Ivan

Citat: mivano  u Kolovoz 11, 2009, 07:13:23
A kako bilo da ZET pokloni/proda koji bus Autotroleju? Nama Riječanima često nedostaje zglobnjaka, a na odmet ne bi bili ni solo.
Ne znam koliko bi se Rijeka usrećila sa NG 272 koji su trenutno na prodaju, njihovi motori i nisu baš najspremniji za takva brda. O 405 GN koji bi uskoro mogli biti višak bi još možda prošli, ali mislim da prije izbacivanja NG 312, koji još neko vrijeme očito ne idu u prodaju, za Rijeku neće biti dobrih zglobnjaka iz Zagreba.


Ivan

Usput, hoće li više biti održana nekakva javna dražba ili nešto? Što se čeka sa prodajom? Oni solo stoje već mjesecima, valjda tek tako da im boja malo izblijedi na suncu i limarija propadne...  ::|

Shole

Ko zna, s obzirom na situaciju s gradskom blagajnom možda brzo počnu problemi sa otplatom leasinga pa se na velika vrata u promet vrate O305-ice, Eurobusi i NG272.

A što se tiče Rijeke, mislim da bi si takvim autobusima samo natovarili hrpu problema jer je pitanje kako je to uopće bilo održavano, pa i nebi bio baš neki potez nabavka buseva koji će više bit u remontu nego na liniji.   A NG272 i O405G bi ionako onda bili jedino za liniju 2.

mansg313

Citat: Shole  u Kolovoz 11, 2009, 12:10:54
Ko zna, s obzirom na situaciju s gradskom blagajnom možda brzo počnu problemi sa otplatom leasinga pa se na velika vrata u promet vrate O305-ice, Eurobusi i NG272.

A što se tiče Rijeke, mislim da bi si takvim autobusima samo natovarili hrpu problema jer je pitanje kako je to uopće bilo održavano, pa i nebi bio baš neki potez nabavka buseva koji će više bit u remontu nego na liniji.   A NG272 i O405G bi ionako onda bili jedino za liniju 2.
A šta fali solašima Eurobusevi i TAZ se ne razlikuju puno od AM-ova a i ovih par SL 202 i SL 222 još moglo poslužiti za neke prigradske linije...(I  nije O 405 G nego O 405 GN 2)...ovo je O 405 G i takvih nema u ZG ;)
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/64/MB_O_405_G_Mannheim_100_1305.jpg
I ovako izgledaju iznutra
http://cms.mmreisen.de/uploads/images/flotte/linie/6768_003.JPG
Dok je ovo O 405 GN2
http://farm4.static.flickr.com/3053/2845870825_020f0899c7.jpg?v=0



Tomek

Od ovih što se prodaju za preporučiti je 5 novijih Eurobusa, ex 48-52 koji su sastavljeni u ARZ-u i koji su se pokazali prilično dobrima, a svi su 2000. god., osim ex52 koji je 2001.
Od ostalih se da naći nešto dobrih, ali većinom su to stariji autobusi.

mansg313

Citat: Tomek  u Kolovoz 11, 2009, 13:05:23
Od ovih što se prodaju za preporučiti je 5 novijih Eurobusa, ex 48-52 koji su sastavljeni u ARZ-u i koji su se pokazali prilično dobrima, a svi su 2000. god., osim ex52 koji je 2001.
Od ostalih se da naći nešto dobrih, ali većinom su to stariji autobusi.
841,842 i 843 su po meni puno bolji od EL 262:startniji,tiši,a svima je grijanje kolko-tolko dobro za razliku od EL-ova kojima svako malo odlazi a kad je Zetovac zadnji put vozio 52 na 120 uopće nije radilo...

Shole

Ma znam da ja jako dobro razliku 405-ica.  Al je sigurno da su prilično isluženi i kao takvi bi na riječkim linijama odma pokrepavali.  Jedino što kod nas može trajat od starih buseva su Avtomontaže (1. i 2. serija) dok sve ostalo (od starih buseva) stalno rikava.  SG322 iz '95 su više u remontu nego na cesti.

igor 409

Samo neka sve zglobne kockice ostanu u Dubravi kao i NG 312 u Podsusedu. S obzirom na to da punionice plina očito neće biti tako skoro, najavljeno je proširenje mreže a situacija s gradskom blagajnom i nije sjajna (sve novo je na lesing) bolje ih je srediti i imati komotnu situaciju za održavanje ostatka voznog parka jer i Citari i pogotovo Citelisi neće uvijek biti novi i trebati će ih servisirati. Između ostalog kockice su i danas u prometu makar je ljetni vozni red (znači da nema dosta Citara i Citelisa spremnih za promet) a ukoliko stvarno dođe do proširenja mreže biti će još potrebniji.
Po meni je višak i u prodaju bi trebali ići busevi "iz žice" u Mandlovoj i NG 272.

Ivan

Citat: igor 409  u Kolovoz 14, 2009, 13:56:25Između ostalog kockice su i danas u prometu makar je ljetni vozni red (znači da nema dosta Citara i Citelisa spremnih za promet)
??? Ma ne znači, ne bih to dovodio u direktnu vezu, tko je uopće rekao da bi samo Citari i Citelisi trebali u promet? Vozi i par komada NG 312 iako u Podsusedu definitivno ima dovoljno novih. Zašto stariji ne bi vozili kad su tu?


Citat: igor 409  u Kolovoz 14, 2009, 13:56:25Po meni je višak i u prodaju bi trebali ići busevi "iz žice" u Mandlovoj i NG 272.
Ne kužim, oni "iz žice" i NG 272? NG 272 su većina parkiranih na Mandlovoj.

igor 409

Kad pričamo o APD ako nema kockica  osim Citara i Citelisa nema drugih zglobnih buseva (valjda se neće vraćati O 305 G) a NG 312 su u APP tako da nisu iz ove priče. Kao što je svima poznato problem s punjenjem citelisa će potrajati malo duže a naveliko se najavljuje proširenje mreže (pogotovo na istoku) kaj znači da će s jesenskim voznim redom APD trebati još više buseva za izlaz nego prije a to se baš i neće moći pokrivati bez kockica koje su planirane za prodaju. S obzirom na to da se za vrijeme ovih vrućina u tram prometu slalo sve raspoložive klimatizirane tramvaje u promet vjerujem da bi tako bilo i s busevima a dosta kockica se moglo vidjeti na cesti a ponavljam tko zna kako će se citelisi ponašati nakon god-dvije i kakva će biti situacija s lesingom. Ja sam i dalje uvjeren da bi sve zglobne kockice trebale ostati u APD.

Ivan

Citat: igor 409  u Kolovoz 15, 2009, 12:20:49Kad pričamo o APD ako nema kockica  osim Citara i Citelisa nema drugih zglobnih buseva (valjda se neće vraćati O 305 G) a NG 312 su u APP tako da nisu iz ove priče.
Ne razumijem, kako nisu dio ove priče? Pričamo o slanju autobusa bez klime i o prodaji starih autobusa, itekako su dio ove priče kad su ekvivalent dubravskim kockicama.


Citat: igor 409  u Kolovoz 15, 2009, 12:20:49
znači da će s jesenskim voznim redom APD trebati još više buseva za izlaz nego prije a to se baš i neće moći pokrivati bez kockica koje su planirane za prodaju.
A tko kaže da su planirane za prodaju do jesenskog voznog reda? To je besmislica, tko kaže da će ih i poslije prodavati u nekim opakim brojevima? Nije nitko tako glup da se riješi svih kockica, to bi značilo da se za pedesetak O 305 G i O 405 GN nabavilo pedesetak novih autobusa, a očito se ide na povećanje voznog parka, dakle to nema smisla. Guraš debatu sa pogrešnim pretpostavkama.

Ne bih se čudio da prodaju 501-505 (iako mislim da neće, ali o tom potom), a ako su u Podsusedu NG 312 zasad ostali ne znam zašto onda tako ne bi bilo i sa 506-525, do neke sljedeće nabavke...


Citat: igor 409  u Kolovoz 15, 2009, 12:20:49
S obzirom na to da se za vrijeme ovih vrućina u tram prometu slalo sve raspoložive klimatizirane tramvaje u promet vjerujem da bi tako bilo i s busevima
Ne šalju sve raspoložive nego šalju proporcionalno veći broj ako se usporedi sa jesenskim voznim redom, ali u razumnim razmjerima jer su u apsolutnim brojkama manje na cesti nego po jesenskom v.r. Slati sve raspoložive samo jer imaju klimu bi značilo izrabljivanje za kojim nema potrebe.

Tomek

44-47 Eurobusi završili u Podsusedu, možda će oni prvi papa





Između ova dva se vidi novoobojani gbr22 pred garažom






mansg313

Citat: Shole  u Kolovoz 11, 2009, 14:17:33
Ma znam da ja jako dobro razliku 405-ica.  Al je sigurno da su prilično isluženi i kao takvi bi na riječkim linijama odma pokrepavali.  Jedino što kod nas može trajat od starih buseva su Avtomontaže (1. i 2. serija) dok sve ostalo (od starih buseva) stalno rikava.  SG322 iz '95 su više u remontu nego na cesti.
Vidio sam i 312 i 322 ima vrlo dobrih kao npr. 623 ali ima i jako zapuštenih kao 613...GN 2 su malo više islužene sve imaju sigurno preko milje kilometara a jedini problem su kileri koji su zaštopani pa nakon par krugova na 2 bi zakuhali ali i to se da riješiti... :)