Centroprevoz, Goražde

Autor tamlover, Siječanj 07, 2008, 00:10:55

elvis

Sad vam je oprosteno,Tomek vam je sve lijepo objasnio,ubuduce pitajte autora posta takve stvari preko PP-a,a ne ovako se prepucavati,i stvarati OT,ipak ste vi uzorni clanovi ovdje i ne bi vam se trebali dogadjati takvi ispadi,nisam se ovom nadao od vas dvojice

aaaaa

ma nema tu nista lose malo se zezamo evo necemo vise. Može? dunjaluk = svijet

pozdrav

amar


karington

Centroprevoz je odlicna firma, pravi primjer uspjesne privatizacije, imaju skroman vozni park, ali s obzirom sta su prezivjeli od 92-95 godine, oni su odlicni, jedino sto ja mislim jeste da je vrijeme da pocnu siriti linije po BIH ali i vani. Vrijeme je za sirenje...imaju i snage i kvalitetnih vozaca koji mogu odgovoriti evropskim standardima.

amar

pa neznam zasto bi se ljutili :)

sto se tice slika, najvise mi se svidja ovaj man sa pejzazom gorazda... prelijepo mi je ispao ovaj style autobusa, klasicno, a ipak nije klasicno :)

The_Dubster

slažem se sa amarom, mada mislim da sam to spomenuo već i ranije, a danas je na relaciji sarajevo-goražde bio žuti s2000

aaaaa

buraz nije ovo s 2000 ovo je Lions Coach 1 generacije. Ovo je autenticni MAN napravljen u Njemackoj 2000 godiste a ona dva zuta oni su radjeni u Iranu i oni su malo mladji i nose oznaku S 2000

Tomek

Ovo za Iran nisam ni ja imao pojma, a ovo za Lion's Coach I. generacije si u krivu. On se kompletno proizvodio u Turskoj, nikada u Njemačkoj kao i Lion's Coach II.gen. ;)

aaaaa

Citat: Tomek  u Veljača 23, 2010, 22:23:15
Ovo za Iran nisam ni ja imao pojma, a ovo za Lion's Coach I. generacije si u krivu. On se kompletno proizvodio u Turskoj, nikada u Njemačkoj kao i Lion's Coach II.gen. ;)

e pa ne znam zaista covjek koji ga je dovezao i koji ga je duzio par godina mi je pricao da je kupljen u Njemackoj nov. Eh sad ne sporim da sam u krivu samo prenosim ono sto mi je on rekao. Što se tiče ovih zutih to znam sigurno da je tacno. Dakle dovezeni su iz Irana kopnom i kazu da je put trajao oko 7 dana...

busfan

Citat: Tomek  u Veljača 23, 2010, 22:23:15
Ovo za Iran nisam ni ja imao pojma, a ovo za Lion's Coach I. generacije si u krivu. On se kompletno proizvodio u Turskoj, nikada u Njemačkoj kao i Lion's Coach II.gen. ;)

Samo da kazem da mislim da ne postoji neudobniji autobus od I gen Lions Coacha

tomo

Citat: busfan  u Ožujak 13, 2010, 21:06:28
Citat: Tomek  u Veljača 23, 2010, 22:23:15
Ovo za Iran nisam ni ja imao pojma, a ovo za Lion's Coach I. generacije si u krivu. On se kompletno proizvodio u Turskoj, nikada u Njemačkoj kao i Lion's Coach II.gen. ;)

Samo da kazem da mislim da ne postoji neudobniji autobus od I gen Lions Coacha
to se i ja slažem

aaaaa

Citat: karington  u Travanj 25, 2010, 12:34:36
Sta ovoj dvojici bjelana pise na autobusu, mislim na ovo pored prozora vozaca, ispod prvog prozora, nesjecam se da je ista napisano jer ih cesto vidjam, pa mi je cudno..,

a šta bi trebalo da bude ako je vec natpis firme ispisan preko cijelog busa ?..

karington

neznam, ali ocigledno da nesto pise...pa zbog toga i pitam

elvis

Zaista ima novi natpis,ni ja nisam to prije primjetio,ili je reklama agencije za koju rade,ili je mozda neko drugi platio reklamu...

Uglavnom sigurno cemo saznat u roku od par dana ;)

karington

Ma znam, pratim ih ja od kraja rata, kada su zapoceli poslovanje....ali ovo stvarno nisam vidio...neki dan sam vidio jednog kad je prosao prema AS Gorazde ali nije bilo nista cudno...