Puntamika line – fotografije

Autor autobusi.org, Prosinac 02, 2007, 23:30:55

MAN464

Super hvala Tomek . Inace malo posla za FB moderatore setra je 2009. Nije 2010.  hi

BVB
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

sniff


Tomek

2010. je i nije ex Euroturist nego ex Turska.

MAN464

To su onu bijelu ofarbali ? Hvala na info. Inače nisam vidio da je nesto ta bijela 417-ka vozila kod herca
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

gorgoroth

Mali pljusak

AudiA842

Zagreb, Držićeva, linija Zagreb - Zadar ...

Akropola

ZD-454-FM

Doki21

Setra danas dovezla osmaše u Vukovar

sniff

Eto, došao je kraj..

mate

Jesu li i busevi bili uključeni u transakciju i cijeli posao, ili se ovdje radilo samo o linijama?

Iskreno nadam se da će ipak Puntamika ostati na tržištu, radeći povremeni prijevoz

415 ul

E sad znamo da je linija preuzeta, za buseve se nezna, a nedavno se prodavala njihova 417 hdh mislim da ona 454 FM

MAN464

Gdje si vidio da se prodavala 417-ka ?
Gospodn Vlade je govorio davno da bi prodao sve u kompletu sad pojma nemam ako nije mislim da bi mogle Setre i Travegi ostati na povremenom prijevozu mada ga i nisu puno radili, također li ija za ST ne ide vec dugo a i mislim da su prije bili tanki s putnicima.

Nazalost jos jedna Hrvatska firma na linijama manje.

BVB
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

415 ul

Bila je na autoline i njuskalu

mate

Jutros na Zadar - Zagreb

akzg22

ZD 876-HH, slikan u Zagrebu.