Skupina Arriva Slovenija, Maribor

Autor man750, Ožujak 22, 2008, 16:48:48

Berlingo

Ovo je slikano u Ilirskoj Bistrici u ponedjeljak. 90% sam siguran da je ovaj bus vidjen u subotu popodne na odmoristu Vukova Gorica. Vozio je prema Zagrebu i mislim da i on ima veze sa smotrom folklora.

Berlingo


Berlingo


Berlingo

Ljubljana-Rovinj (iskjucio se s auto ceste i vozi u Postojnu)


Berlingo


Berlingo


Berlingo

Mislim da je ovo vozilo u jako losem stanju. Zato je stalno parkiran u Ilirskoj Bistrici, a mozda sluzi i kao nekakvo rezervno vozilo.

conecto

#22
Citat: minimoto  u Studeni 06, 2010, 18:22:56
LP
A one avtomontaže su radene našasiji MB 405

To znam, ali sam u dilemi za one koji nisu niskopodni - da li se oni računaju još kao TAM (ona zadnja izvedba s MAN-motorima koja je imala 3 okrugle rupe na prednjoj maski kao logo TAM-a) ili nekako drugačije?

Isto tako nisam siguran da li ovaj turski MAN (gb 817, ima i klimu) Veolia računa pod gradski ili prigradski prijevoz (ima tablu "POSEBNI LINIJSKI PRIJEVOZ")  ???

A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

conecto

#23
Prigradski autobusi oko Maribora su uglavnom bijeli u karakterističnom Veolia dizajnu.
Kao što je u gradskom prometu popularan novi Conecto, tako je u prigradskom prisutan novi Intouro.

402



389


406

A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

conecto

A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

conecto

U Mariboru vozi i dosta starih Integra.

297



Nisu baš svi iste boje


Ovaj je posebno zanimljiv - bojanje u dvije boje obuhvatilo je i retrovizore
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Mirta

Nikad ne reci:"Nikad!".

shef

Veolijin Intouro II generacije dolazi na terminal Delta:



i parkiranje unatrag:




P.S. Slovenci nažalost nisu preuzeli prigradski prijevoz u Rijeci. Bilo je gostovanje pjevačkih zborova iz Slovenije u HKD-u na Sušaku. Osim ovog Intoura i MIVAX-ovog Travega bili su još Avrigov Intouro, Tourismo od AP Rižana i Güleryüz Cobra nepoznatog vlasnika.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Tomek

#29
Malo Veolije od jučer sa poteza Macelj-Ptuj-Maribor-Šentilj

Integro gbr 297


Intouro gbr 404


Intouro gbr 388


Tourismo gbr 064


MAN SL 2x2