MAN Lion's City

Autor maky, Studeni 21, 2007, 20:07:56

MAN truck bus

Pa da ja mislim da je #218 trebao pasti TP jer mu ne radi stražnji display, ali Sanos S218 je sigurno trebao proći jer ima neispravne kočnice. Mislim tko je vidio voziti autobus s ispravnim kočnicama, pa bitniji je display.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

elez

#436
Ako se vec sve gleda (npr #220 nedostatak naslona za ruku, #294 naljepnice na reg. plocicama) onda zasto nebi i displej. On je isto tako važan dio busa koji čini tu dodatnu opremu.
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

MAN truck bus

Hoće li zbog neispravnosti displaya autobus sletit u jamu ili zbog neispravnosti kočnica? umnik2
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

elez

Opet ti goniš po svome i petljas se. Nema se smisla raspravljat sa tobom.  byeg
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

MAN truck bus

Nema smisla kad se postavi pitanje: "Jesu li autobusu važnije kočnice ili display?" Onda odma nema smisla...
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

man323

Važnije su definitivno kočnice. U drugim državama stanice za TP ne briga je li sustav za informiranje putnika (displayi) ispravan.

Volzhanin

Ali gospon @Elez je za primjer uzeo naslon za ruke a ne kočnice. @MAN truck bus pažljivije čitati! Slažem se sa time, takva banalna stvar poput naslona za ruke se gleda a displej ne  russian_roulette

lussin

Zar nije da se nasloni, ručke i slično gleda pri homologaciji vozila? Ako se ne varam to ima veze i sa brojem stajaćih mjesta?

MAN truck bus

Volzhanin, o ovom postu ja govorim.
Citat: elez  u Veljača 17, 2018, 23:00:41
A ne smeta im na TP to sta na #218 ne radi stražnji displej? Presmisno
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

421

Citat: man313  u Siječanj 03, 2017, 23:30:14
Najpametniji potez kod MAN-ovih ratkapa jest da ih prilikom gubitka zamjene krunama naprijed, ili ih, dok su na sve na broju, zavežu vezicama za kabel za felgu. Tako se to radi na osobnim automobilima ako je pukla jedna ili više kopči što ih drži za felgu.
Fenomenalna improvizacija sve dok se vezica od kineske plastike ne otopi nakon (pre)grijavanja kotača od 22,5 cola. Pametniji popušta.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

man323

#445
Slike jednog Lion's Cityja koji stoji na parkiralištu uz MAN-ovu tvornicu u Poznanu (slika je nastala 09.03.2007.)
s Prometovog weba

man323

Jučer sam vidio 222 kako na zadnjoj osovini uopće nema ratkapa, dok je 297 izgubio svoju prednju desnu ratkapu te samim time izgleda ružno uključujući ona oštećenja na lijevoj strani koja su prisutna već duže vrijeme.

elez

Sta se skriva u ovom bunkeru sa desne strane iza prednjeg desnog kotača? (slika iz posta poviše)
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Kolega garažer

"skrivaju" se akumulatori
PROMET Split

Intouro

216 dobio novi zadnji branik,izgleda odlično