Razno (2)

Autor shef, Ožujak 30, 2012, 22:16:14

Toni602

Hvala.
Citat: NP-549  u Listopad 05, 2018, 17:28:33
Ti busevi su u šumi na nepristupačnome i vlasnik ne želi da se tamo dolazi, a koliko mi je poznato u istom su stanju kao na slikama

Poslano sa mog HTC Desire 620 koristeći Tapatalk

602-masaza za kicmu, a muka za guzicu!

mivano

Pogađalica

Gdje je ovo slikano?


Toni602

Citat: mivano  u Listopad 06, 2018, 09:50:42
Pogađalica

Gdje je ovo slikano?
To je gore kod plodina na srdočima ja mislim

Poslano sa mog HTC Desire 620 koristeći Tapatalk

602-masaza za kicmu, a muka za guzicu!

mivano

Predaleko si otišao. A i što bi Kapena s putnicima tamo radila. Hint: Zapadni prigrad.

Toni602

E daj je u Kraljevici da si mi kamen slika znao bi di se nalazi
Citat: mivano  u Listopad 06, 2018, 10:08:56
Predaleko si otišao. A i što bi Kapena s putnicima tamo radila. Hint: Zapadni prigrad.

Poslano sa mog HTC Desire 620 koristeći Tapatalk

602-masaza za kicmu, a muka za guzicu!

Boki651

Citat: mivano  u Listopad 06, 2018, 10:08:56
Predaleko si otišao. A i što bi Kapena s putnicima tamo radila. Hint: Zapadni prigrad.

Na Viškovu kod Plodina?

mivano

Vruće, ali nije pogođeno.

Shole


kico101

Blažići, industrijska zona, Euromodul ( vidi se na zidu EUR... ;D ). Busić ide prema Jurašima. ;)
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

mivano

#1029
Citat: kico101  u Listopad 07, 2018, 09:28:06
Blažići, industrijska zona, Euromodul ( vidi se na zidu EUR... ;D ). Busić ide prema Jurašima. ;)
Pogođeno. Pravi poznavatelj terena.
U blizini je često parkiran i 728.

Boki651

Ma na to sam i ja mislio samo se krivo izrazio, u blizini je onaj klesar, sada Almes. Kao klinac sam onuda često šetao ili prolazio biciklom.

Bocko

http://www.fiuman.hr/autotrolej-ponovno-smanjio-broj-polazaka-na-vise-gradskih-linija/

Gradsko komunalno društvo Autotrolej praktički bez najave (objavili su novi vozni red na svojoj stranici na Dan neovisnosti) smanjilo je broj polazaka na više gradskih autobusnih linija. Promjene su se dogodila na linijama  1A, 2, 5, 6, 7 i 7A.


Danas ujutro 5-ica  u kocki bila prepuna.

Toni602

Dok čekam 29 slikao sam turkana(MAN SL 283 ako se ne varam) sa natpisom 18 KastafNA.
P.s greška je popravljena, šole došo

Poslano sa mog HTC Desire 620 koristeći Tapatalk

602-masaza za kicmu, a muka za guzicu!

lussin

Razlog vrlo jednostavan: šole je prebacivao sa DI KLANA na 18 Kastav ali nije sačekao da se izvrti do kraja nego je izvukao ključ iz kontakta a displej je ostao zamrznut na pola puta. Kada se vratio nazad i opet dao kontakt displej je dovršio započeto

Toni602

Vozači, kako se nosite sa kantama poput starih turkana SL 222? Posebno na liniji 29/29a?

Poslano sa mog HTC Desire 620 koristeći Tapatalk

602-masaza za kicmu, a muka za guzicu!