Vozni park kod privatnika i općenita rasprava

Autor miky, Prosinac 13, 2007, 22:06:14

miky

Citat: tamlover  u Ožujak 25, 2008, 00:50:59
O voznim parkovima prijevoznika raspravljajte isključivo ovdje.

Citat: 5AR  u Prosinac 09, 2007, 23:28:03
http://i218.photobucket.com/albums/cc265/petar22/f0de9706.jpg

Osim ove troosovinke EV transport Bjelovar ima jos najmanje dvije obicne 415-ke i najljepsi Sprinter 416 SunSet, automatic...

miky

#1
Ova S 416 HDH prodana agenciji KOMPAS.

bmax

da nije prodana mozda molnaru ili data u najam kompasu, kompas više nece kupovat, navodno i njegove 4 400 na kraju godine idu atlasu jer je sad to sve adriatica net

bmax

miky izgleda da imas pravo, danas sam vidio setru i na vratima joj pise da je vlasnik konpas porec.sorry.

miky

A što sam Ti ja rekao? Osobno sam razgovarao sa gosp. Vladom Ervojićem i rekao mi je to. On će kupovati još 4-tica, ali ne troosovinke.

tovar

Poznavajući politiku dotičnog odraditi će sezonu, neće platiti kredu i opet će ostati bez busa. tako je ostao bez Travega (završija u Pleso prijevoz) osta je bez 416 HDH, a i još neki busevi dijele istu sudbinu. On svejedno vozi, spušta cijene kada može. Ima dobar vozni park. I dokad tako. Po meni to nije način poslovanja.
Naravno, osobno mišljenje.
Po meni vlasnici kao on, hercigonja, nijima slični, ne bi se trebali baviti ovim poslom.

miky

Citat: tovar  u Ožujak 27, 2008, 19:43:25
Poznavajući politiku dotičnog odraditi će sezonu, neće platiti kredu i opet će ostati bez busa. tako je ostao bez Travega (završija u Pleso prijevoz) osta je bez 416 HDH, a i još neki busevi dijele istu sudbinu. On svejedno vozi, spušta cijene kada može. Ima dobar vozni park. I dokad tako. Po meni to nije način poslovanja.
Naravno, osobno mišljenje.
Po meni vlasnici kao on, hercigonja, nijima slični, ne bi se trebali baviti ovim poslom.

Zašto pišeš napamet, ovaj nije ostao bez 416-ice on je nju prodao i usput njegovi busevi nisu na kreditu.

tovar

Nije napamet, ta Setra je već prošle godine nuđena i to M&M toursu iz Zagreba, vlasnik Barukčić Marko. Ponudila mu je banka kod koje on ima kredu na svoja 2 busa. Uz nju su mu ponudili i jednu 417 HDH od Imotskog a na kraju je uzeo Samoborček.
A za Travega je isto točno. Kupljen od banke. E sad jel su busevi na kredu, leasing, nešto treće, točno ja ne znam. Samo znam da ih minja svake sezone, da vozi često ispod cijene, a čovik koji je vozija ovu 416 je bija 2 miseca bez plaće (prošle godine). Bar mi je tako rekao u Šibeniku.


miky

Nemojte pisati takve stvari, to je ipak REKLA KAZALA, a sve bez provjere.

miky

Molnar prodao žutu S 315 HDH u Dubrovniku, kupac Palma Travel. Tako sad imaju Citylinera i dvije S 315 HDH.

bmax

Poznavajuci Boza setra je vec na pituravanju, transliner je bio na prodaju ove zime, ali nije mogao dobit za njega onoliko koliko je trazio.

bmax

miky u dubrovnik je stigao novi sprinter jos je na coll tablicama, to je sunset nazad ima jastuke, znas li mozda ciji je

miky

Trebao bi biti od Dubrovnik Toursa-vl. Nikša Špilj.

busfan

Zna li neko ciji je ovo autobus? Cijena je po mom misljenju dosta povoljna za 315 HD jedino je pitanje u kakvom je stanju

http://www.eurobus.eu.com/index.php?page=vozilo&id=605&sifra=VSETRA001

miky

Nisam ga vidio ja, ali jesu neki moji prijatelji koji kažu da je KATASTROFA, jednostavno PODERAN...