Povijest AP Varaždin

Autor tamlover, Lipanj 28, 2009, 12:03:39

Mile7

Nikad slikani 440 (slika je iz AT Šibenika)  buljo

Mile7


Paško

Čemu ponovno postavljanje starih slika koje su već na forumu i to još u slabijoj kvaliteti?
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Mile7

406 2014.
Izbrisana zatvaranjem Tinypic-a pa je postavljam tu da ne bude izgubljena

Paško

Slike s tinypica vratit ćemo uskoro, ne treba ih ponavljati.

Ovo bi trebao biti varaždinski IK-160 na probi u Beogradu. Ikarus prospekt.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Mile7

Ovo je nešto neopisivo lijepo za vidjeti, ali oprosti što se miješam u tvoj posao, ali nije li ovo možda 554 koji je došao iz A - Toursa pošto je u njihovom bojanju i reg. 009-AP je imao 554 umnik2

Paško

Nije ovo ni moj ni ničiji posao, nego zabava, tako da se slobodno miješaj. Naravno, u pravu si, ja vidio 008 i samo zapisao krivi broj. Bit će ispravljeno.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

tramvajac 92

AV120L je fotkan u Dubrovniku... nego, šta piše na tabli? Split?  buljo Buljim, ali ne vidim pročitati.

Mile7

Rado bih pomogao ali jedina tabla koju ja vidim ovdje pročitati je VŽ-564-EB ;D

lussin

Nisam siguran da je u Dubrovniku budući da je ostatak fotki iz Istre, a tabla izgleda kao Pula-Varaždin

zaza

Citat: tramvajac 92  u Studeni 06, 2019, 20:52:59
AV120L je fotkan u Dubrovniku... nego, šta piše na tabli? Split?  buljo Buljim, ali ne vidim pročitati.
slike su iz Poreča

Mile7

Sad kad gledam ovaj Eurobus AV 120 D i sjetim se svih onih Eurobusa, Neoplana, Setri, TAM-a, Steyra... i svih onih šarenih i prekrasnih raznolikih shema i kad vidim ove današnje bijele VDL i Isuzu i Presečki sve više se mirim sa time da AP varaždin polako nestaje...

lussin

Bijeli bus ne znači propast firme

Mile7

Nije problem boja busa, nekada je bilo različitih marka, boja i shema, a budućnost je samo VDL i Isuzu. I ovaj Neoplan Cityliner N 1216 vjerojatno neće tako dugo trajati, ništa mu ne fali makar nije VDL ali objasni ti to Presečkom... vjerojatno nemaš toliko suosjećanja kao ja pošto nisi iz Varaždinske. Čak i ova Futura najnovija ima natpis Presečki u prvom planu, uskoro AP varaždin neće više ni biti, nego će sve linije i autobusi biti Presečki, to mene brine