Mediteran Express, Budva (ex Olimpia Express)

Autor erobuss, Lipanj 21, 2008, 18:53:02

Paško

#75
Prvo par fotki iz Budve:
Sanos S 213:



Isuzu Citibus:



Temsa Safari:



Ostale su iz Bara i Starog Bara:
Iveco Daily:





Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Sanosi S 213 koji obavljaju gradski prijevoz u Baru:
#24 koji je prije tri godine bio druge boje:



Jedan od kojeg imam najviše slika, a ne piše mu garažni broj. #26?:









#35:



#36:





Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

sniff


Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Paško

#81
Mediteran express obavlja gradski prijevoz po Budvi i Baru. Dok u Baru prevladavaju Sanosi (možete ih vidjeti u mojim starim postovima), u Budvi ih nema, već ne možete pobjeći od Isuzua Turquoisea. Čini mi se da ih više ima u standardnoj nego Citibus verziji kao što je #37. Novost koja je stigla prije dva mjeseca ovaj je MAN NL. Došao je iz BiH (pretpostavljam preko Sejarija), a podrijetlom je iz Njemačke.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

#82
Ako u Crnoj Gori imate priliku voziti se autobusom, nemojte ju propustiti. Cijela Crna Gora prepuna je taksija i to je vid transporta koji ljudi masovno koriste. Oni su na svakom koraku i ne možete ih izbjeći, ali zato i njihova usluga drastično oscilira. Iako svi izgledaju isto - Halo taxi natpis i petoznamenkasti ili šestoznamenkasti broj s ikonom Vibera (koji će vas, BTW, dosta koštati u ogromnom roaming prometu), nisu ni približno isti. Za istu rutu od otprilike 5 kilometara tako sam za odlazak platio 5 eura, a za povratak nismo pazili i morali smo ispljuvati 15. Od nekih kolega čuo sam da ih je znalo i žešće "oderati". Idući dan bio sam pametniji pa potražio ono za što rijetki turisti vjerojatno i znaju - autobus. Kao što vidite na tabeli, Mediteranovi autobusi iz centra Budve prometuju prema Svetom Stefanu i Petrovcu. Autobus za Sv. Stefan posebno je čest i polazi svakih 15 minuta. Za istu rutu koja se za taksi plaća 4 eura u najboljem slučaju, morao sam izdvojiti samo 1 jedini euro, a još mi je i vozač stao mimo stanice gdje mi je najviše odgovaralo. Ispod posta možete vidjeti slike Isuzua #37, 12, 36 i 15 (reklama Podravke).
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

EA, slikao prijatelj u Baru
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

lussin

Isuzu, Citaro i Sprinter u Budvi

shef

#85
Cityliner u RI
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

gorgoroth


gospardbk

Dva noviteta ex Libertas danas uhvacena u MNE.
Prvi je ispred garaze Mediteran Expresa (Grbalj) a drugi je uhvacen odmah iza toga u Budvi.
"I noga u guzicu je korak naprijed" - Mao Tse-tung

* Izreka nije u vezi sa gore objavljenim sadržajem/postom

Tomek


gospardbk

#89
100% nije isti jer sam prvo slikao onog pokraj garaze a nedugo nakon toga drugog u Budvi.

Prvi ispred garaze nema zadnje desno macje oko na braniku i imaju razlicite okvire tablica 😁
"I noga u guzicu je korak naprijed" - Mao Tse-tung

* Izreka nije u vezi sa gore objavljenim sadržajem/postom