Kantić touristik – fotografije

Autor busfan, Prosinac 01, 2007, 14:32:52

amar

u mene evo od juce nikako da ucita sliku, samo 1/3 slike ucita, i to je nebo... al evo drago mi je da imamo jos jednog gracanliju na forumu koji slika ...

Almir

Citat: amar  u Travanj 23, 2010, 10:32:19
u mene evo od juce nikako da ucita sliku, samo 1/3 slike ucita, i to je nebo... al evo drago mi je da imamo jos jednog gracanliju na forumu koji slika ...

hehhehe vec dugo ja posjecujem ovu stranicu al et neki dan se registrovao :)
a ovog autobusa sam jedva usliku,dugo je stajao na stanici dok sam ja uzeo fotoaparat vec krenuo sa stanice. i et jedva nekako ehhe :=)

mate

Jucer tokom prijepodneva...

Prvo na liniji Zagreb - Zenica



i zatim neka 2 sata kasnije na liniji Zenica - Zagreb, inace popodne u povratku za Zenicu je bio pun do zadnjeg mjesta (blazeni praznici :))




amar

a sto li ovaj jos uvijek nema logo ?

Man lion's coach

Mozda dosta posla pa nemaju vremena ;D

Almir

Danas sam bio prave srece..Uslikao sam 2 Setre..jedna je za Dortmund a druga bi trebala bit za Svicarsku..al posto je oblacno i kisa pada slike su malo losijeg kvaliteta,al moze proc :)

Za Dortmund

Almir

ova bi trebala bit za Zurich :)



amar

ma to nema nikakve veze, to kako kad koji, sve zavisi od guzve u putu, koji prije stigne, al mislim da nije ovo linija za zurich , jer je za zurich tabla bijela sa placim slovima, i pisu samo tri grada Gorazde, Luz... , Zurich ... a na ovoj kako ja vidim pise vise gradova, mislim da je ovo pak linija za Dortmund ili za Svedsku .... nisam opet siguran ;)

p.s. ovo ti zivis negdje kod svabe, jer ovaj mi ugao slikanja lici nekako ko da je od njegove kuce ispred njegove kapije onaj putic slikano ...


Dubster ... gdje je ovo slikano ?

busfan

Citat: amar  u Svibanj 04, 2010, 22:01:51
ma to nema nikakve veze, to kako kad koji, sve zavisi od guzve u putu, koji prije stigne, al mislim da nije ovo linija za zurich , jer je za zurich tabla bijela sa placim slovima, i pisu samo tri grada Gorazde, Luz... , Zurich ... a na ovoj kako ja vidim pise vise gradova, mislim da je ovo pak linija za Dortmund ili za Svedsku .... nisam opet siguran ;)


Mozda su oba isla za Njemacku radi praznika

Almir

Citat: amar  u Svibanj 04, 2010, 22:01:51
ma to nema nikakve veze, to kako kad koji, sve zavisi od guzve u putu, koji prije stigne, al mislim da nije ovo linija za zurich , jer je za zurich tabla bijela sa placim slovima, i pisu samo tri grada Gorazde, Luz... , Zurich ... a na ovoj kako ja vidim pise vise gradova, mislim da je ovo pak linija za Dortmund ili za Svedsku .... nisam opet siguran ;)

p.s. ovo ti zivis negdje kod svabe, jer ovaj mi ugao slikanja lici nekako ko da je od njegove kuce ispred njegove kapije onaj putic slikano ...


Dubster ... gdje je ovo slikano ?
hehehe bravo amare pogodio si ..tu sam blizu..al ja tebe znam iz vidjenja :D a i dok sam isao u skolu :D :)

mate

Jutros na liniji Zagreb - Zenica, slikano kod GP B.Brod


tomo

Vjerojatno nedostatak buseva, ali i to je izvrstan bus i udoban, gazi k'o lud.... samo da mu je još ova zadnja desna turska ratkapa.....

amar

pa lahko moguce da je nedostatak , da im neki busevi nisu na servisu, ovi bolji , pripremaju ih za pravi jek sezone, a boga mi ova setra je i danas dan dobra, i vidi se po tome cim je salju na liniju za calw ... znaci pouzdana je , jer znamo da kantic nije od onih firmi koji salju neispravne buseve .... stara jest, al je ispravna 100 % sigurno...

damir050

Ja mislim da je ovo sabirni  Autobus koji kupi putnike , Tako da recimo S 431 ne ulazi u manja mijesta , Mada i da nije dje  ce S 215 HD tako  daleku Liniju drzat , mada sam  svega  vidjao ovdje po Njemackoj , Narocito u Dizeldorfu gdje  dolazi ovi
Turisticki Autobusu ,recimo iz Ukrajine Autobus S 215 HD  Kijev - Dortmund ,Mada svaka  cast  Kanticu

Mustafa YJM

Citat: damir050  u Svibanj 08, 2010, 22:40:21
Ja mislim da je ovo sabirni  Autobus koji kupi putnike , Tako da recimo S 431 ne ulazi u manja mijesta , Mada i da nije dje  ce S 215 HD tako  daleku Liniju drzat , mada sam  svega  vidjao ovdje po Njemackoj , Narocito u Dizeldorfu gdje  dolazi ovi
Turisticki Autobusu ,recimo iz Ukrajine Autobus S 215 HD  Kijev - Dortmund ,Mada svaka  cast  Kanticu


Slažem se, stari od mog najboljeg druga vozi za Kantić i znam da oni dosta vole kombinovat sa vozilima i presjedanjima. Pošalju slabije autobuse, ili kombi u neke gradove a zatim na određenom mjestu čeka bus koji ide za inostranstvo.