C.B.V. Reisen

Autor mate, Rujan 06, 2008, 16:51:06

Pozega


doBUS

Irisbus Povoljno, ali na satu 1.950.000 km

Marek


Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

actros

danas Jetliner stigao u Split! sve pohvale C.B.V.-u na održavanju buseva,a naravno i Neoplanu na kvaliteti :o 

o-0 ...nevezano uz C.B.V. osvrnija bi se na "ravnopravnost" hrvatskih i švicarskih prijevoznika  :-\
baš me zanima šta bi se dogodilo kada bi švicarska policija ugledala jedan hrvatski jetliner??
kladim se da bi ga prva patrola zaustavila i poslala na izvanredni tehnički, ma koliko god dobro izgleda bus  :'(

Tomek

Trebala bi i hr. policija uzvratiti istom mjerom, a ne da nam se svakakva neispravna vozila kotrljaju cestama. Ne mislim pritom na ovog Jetlinera, nego na razne druge oldtimere.

busfan

Citat: actros  u Srpanj 02, 2012, 19:19:53
danas Jetliner stigao u Split! sve pohvale C.B.V.-u na održavanju buseva,a naravno i Neoplanu na kvaliteti :o 

o-0 ...nevezano uz C.B.V. osvrnija bi se na "ravnopravnost" hrvatskih i švicarskih prijevoznika  :-\
baš me zanima šta bi se dogodilo kada bi švicarska policija ugledala jedan hrvatski jetliner??
kladim se da bi ga prva patrola zaustavila i poslala na izvanredni tehnički, ma koliko god dobro izgleda bus  :'(

Ne znam koliko si u pravu, po CH se vozaju jos setre 200 iz Srbije i BiH, ne mora znaciti ako je star autobus da je i neispravan

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

STEFI- GRAF

Stvarno se nekada začudim kakvi ima bisera na forumu.Neće oni poslat bus iz Švicarske u Hrvatsku ako nije 100% ispravan i siguran pa zato nema veze šta je stari jetliner u pitanju.Ja san siguran da je ispravniji nego pola novijih autobusa kod nas.Ja san viđao talijane kod nas sa setrama 200 ma gotovo svaka  savršena ka da je jučer iz tvornice izašla.Netko gori piše da naša policija triba uzvraćat istom mjerom pa ih skidat sa ceste i slat na izvaredan teh pregled ka šta oni skidaju naše krntije a oni skidaju s razlogom imate film na you tube kako su skinili Livno bus scaniju s ceste u Njemačkoj s dobrim i opravdanim razlogom.Može naša policija i inspekcija cestovnog prometa kod nas isključit iz prometa negdi i cili vozni park u pojedinim firmama jer predstavljaju opasnost i katastrofu na cesti sa neispravnim i dotrajalim autobusima.Npr C.B.V reisen svaki put kad dođe u Split kad iskrca putnike na kolodvoru ide na pranje i unutarnje čišenje pražnjenje wc tako da bude čist i uredan za sljedeći polazak a ne da bude leglo šporkice i zaraze.Ima i kod nas takvi prijevoznika a ima i oni koji ih peru i čiste jedan put i to za glavni teh a pitanje jesu i tad.

actros

nitko od nas nije reka da ovaj bus nevalja, niti da triba zabranit starije buseve  >:( dapače, bus izgleda dobro, a i sam san obožavatelj starijih buseva  :)
komentar se odnosija na švicarske (i njima susjedne) policajce koji nemaju baš puno obzira prema nama balkancima. nekada sam vozija špediciju, i to nije za pričat kako je bit strani šofer bez ikakvih prava u tuđoj zemji :'(  svugdje ima i dobrih i loših policajaca i carinika, ima onih koji če ti i progledat kroz prste, al jao tebi kad naletiš na nekog strogog  >:( mislim da su u globalu naši policajci mnogo pristupačniji strancima (što je po meni ok), nego oni prema nama... pa zna sam naletit na njemca koji nebi uopče tija pričat s menom, nego bi samo uzeja papire i otiša autom  ??? a da ne govorim da bi nam znali rastavljat kabinu jer bi prazan kamion bija teži 300kg nego što piše u papirima  >:( nadam se da če nas malo više cijenit kad uđemo u EU.  good_boy svaka čast onima šta vozu njemačku sa setrama 200, imaju oni straja, prem da je večina tih buseva ipak registrirana na njemačke table (kao npr bakić reisen i sl.)      nadam se da ove rasprave neče bacit sjenu na C.B.V. reisen, ipak je to cjenjena firma

busfan

Cast izuzetcima, ali istina je da prevoznici sa ovih prostora dosta i "petljaju", sa svim i svacim, pocevsi od koncesija, sverca,itd...

Bari

U Crikvenici na liniji za Švicarsku
KREPAT MA NE MOLAT !

actros


erobuss


5AR

Dva brata žedna

Volvo 9500



Volvo 9700