Globtour - rasprava i novosti

Autor erobuss, Prosinac 21, 2007, 16:54:46

erobuss

Globtour je danas na HTV-u (Hrvatska uživo) imao preko 6 minuta besplatne reklame.

U izravnom intervju koji je dao službenik granične policije, u pozdini se šepurio jedan Sideral, a ispred njega je bio Starliner prve generacije od Centrotransa.

lerotai

jucer oko pola 1 u tomislavgradu sam vidio troosovinskog sunsundegui sa touring reklamom .... mislim da je njihova
nemogu reci 100 posto jer bila samo proletila ... imam sliku ali nista narucito (ko kod livnjaka doce ovih dana slika)

mislim da je globtourova jer on obicno vozi oko ta doba kroz tomislavgrad


pozdrav
no sikiriki

erobuss

Zadnja dva Siderala što je Globtour kupio imaju po tri osovine, bijele boje sa Touringovim logom  ;)

maky

Danas su vozači na ST kolodvoru nešto čačkali po motoru jednom od Siderala, prošavši kraj njega osjetio sam miris spaljene gume  :-\

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

tamlover

...i bilo je lepo i navek TAM bu....

erobuss

Nova linija IMOTSKI - ZAGREB

Od 01. listopada 2007. prometujemo na liniji Zagreb – Imotski preko Gačaca, Knina, Vrlike, Sinja i Trilja. Detaljnije informacije o vremenima polazaka i cijenama karata možete naći u našem pretraživaču autobusnih linija.

www.globtour.com

Eurobus av120

ja sam danas oko 19 sati na parkingu AK Zagreb vidio Eurobus AV120 na kojem je pisalo globtour međugorje... budući da je već bio mrak, a i nisam baš bio skroz blizu nisam 100% siguran koja je boja, ali ja bih rekao 99% da je tamno plava i vidljivo je da je bus izvana malo obnavljan, recimo zadnja svijetla nisu standardna kao kod eurobusa već su plastike prozirne kao kod nekih citylinera novije generacije... nadam se da će ga netko uskoro uspjeti uslikati...

erobuss

Stvarno ne znam što je ovo pa kupili polovnog AV120. Vlastitog su poslali u Salineu, a prije toga su ga pravo sredili. Bolje da su im poslali Siderala, oni će ga rasturiti ubrzo  :'(

miky

Onaj Volvo AV120 plave boje je kupljen od prijevoznika  J&K iz Dubrovnika (Srdjan Ivanović), a prije je bio od Lika prijevoza, a prije toga od Generalturista. Sredjen je kao apoteka, izvanka i iznutra...

Eurobus av120

e kad bi ga netko uspio poslikat iznutra... baš me zanima kako je iznutra sređen... iz vana mi izgleda jako lijepo... a i te ratkape... presečkovi Eurobusi svako malo ostanu bez tih ratkapa, ali na ovim koji idu u inozemstvo Presečki valjda ne štedi pa ih isto tako ubrzo i namontiraju druge...

erobuss

#10
Je li tko od vas skontao da su nešto uradili sa onom crnom lajsnom što ide iznad bunkera? ili je to sve optička varka?  :o

Što se tiče unutrašnjeg uređenja, u vlastiti koji je sada u Tuzli ubacili su nova sjedala koja su se nalazila u jednom kamenovanom Sideralu... Ispao je ko bombončić

miky

Citat: erobuss  u Siječanj 29, 2008, 22:11:20
Je li tko od vas skontao da su nešto uradili sa onom crnom lajsnom što ide iznad bunkera? ili je to sve optička varka?  :o

Što se tiče unutrašnjeg uređenja, u vlastiti koji je sada u Tuzli ubacili su nova sjedala koja su se nalazila u jednom kamenovanom Sideralu... Ispao je ko bombončić

Ovoga Volva je Srđan Ivanović iz Dubrovnika kompletno sredio negdje u Zagrebu, kad kažem kompletno to znaći bez pretjerivanja do zadnjega detalja, pa tako i lajsne, a iznutra APOTEKA...

busfan

Citat: erobuss  u Siječanj 29, 2008, 22:11:20
Je li tko od vas skontao da su nešto uradili sa onom crnom lajsnom što ide iznad bunkera? ili je to sve optička varka?  :o

Što se tiče unutrašnjeg uređenja, u vlastiti koji je sada u Tuzli ubacili su nova sjedala koja su se nalazila u jednom kamenovanom Sideralu... Ispao je ko bombončić

Sta su uradili s tim Sideralom?

Tomek

Danas je nova Globtourova katnica bila predmet zanimanja policije. Na njoj barem ovako preko ovih slika koje sam dobio se ne vidi oštećenje.






erobuss

Na prve dvije fotke se vidi neka cijev??, a čini mi se da je razbijeno desno stop svijetlo uz tablicu  :o